Волво Клуб - България

Full Version: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Здравейте момчета,по принцип имам CFE classic който работи перфектно,но сега виждам,че ви трябва четвърти човек за поръчката,така,че бройте ме и мен.А пък старата машинка ще е продам така или иначе.Само пишете на кой да преведа парички и да си направим коледен подарък през Ноември Smile
Моето волво е XC 70 от 2005-2007 модел Wink
Браво на колегата dodomatev, включи се таман на време.
На въпроса с фирмата, не мога да помогна. Според мен е добре, ако парите се преведат от един акаунт. Така може да има отстъпки за последвщи поръчки.

Ivobivo, нямам против да ти преведа парите, само сподели IBAN

Поздрави,
Олег Бушев
ОК ако и другите са навити мога да пусна IBAN и да направя поръчката за всички - мога да платя с пейпал за да е по-сигурна работата.
Ако ми пуснеш сметка ти ги превеждам веднага ☺️
ОК на тримата мераклии пускам номер на сметка на ЛС...веднага щом събера паричките поръчваме Wink
Готово! Превода е направен :lol: Пристигнаха ли вече :mrgreen: :mrgreen:
Иво, после да се похвалиш във форума с новите зимни гуми.. :lol: :lol:

С други думи и аз съм готов. :mrgreen:
Момци, сумата е вече по сметката ми, но зимни гуми не ми трябват - имам си за тази зима. Ще се наложи да чакам догодина есента направо за всесезонни :lol: Майтапа на страна - сутринта им писах на volvotech и сега чакам по мейла промо кода от Холандия за да заръчваме Wink
Update - получих кода, направих поръчката и получих потвърждение по мейла - пише че след потвърждение на плащането ще обработят поръчката...
Пращай парата, че да идват вече :mrgreen:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21