Волво Клуб - България

Full Version: СРЕЩА СОФИЯ - 28.10.07 от 12.30 пред НИМ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Rostislav850 Wrote:Здравейте Другари!
С прискърбие Ви съобщавам, че тогава ще съм на свинско погребение... Ще рече, че няма да дойда!!!
Желая Ви весело изкарване!
Пък и още ме държи гостуването на Веско!!! Беше страхотно! Нали?

грубиян и няма да го споделиш с приятелите :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
да вземем да дойдем и ние :wink: малко е раничко, но кой му придиря Big Grin
Rostislav850 Wrote:Здравейте Другари!
С прискърбие Ви съобщавам, че тогава ще съм на свинско погребение... Ще рече, че няма да дойда!!!
Желая Ви весело изкарване!
Пък и още ме държи гостуването на Веско!!! Беше страхотно! Нали?

грубиян и няма да го споделиш с приятелите :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
да вземем да дойдем и ние :wink: малко е раничко, но кой му придиря Big Grin
щом е за свинско мое и да дойдем :twisted:
щом е за свинско мое и да дойдем :twisted:
Какво стана, има ли среща?
Какво стана, има ли среща?
unicata Wrote:ми аз и без т'ва бира не пия

Лесно ти е на тебе, егоист! :lol:
Ама то и събота могат да решат да не сервират. Аман с тия избориSmile все избираме нещо и човек не може да си пие биричката спокойно. Аз няма да работя ни събота, ни неделя, ни пък ще гласувам, тъй че ми е все едно, да е удобно за всички, или ако не може за всички, то за повече хора.
unicata Wrote:ми аз и без т'ва бира не пия

Лесно ти е на тебе, егоист! :lol:
Ама то и събота могат да решат да не сервират. Аман с тия избориSmile все избираме нещо и човек не може да си пие биричката спокойно. Аз няма да работя ни събота, ни неделя, ни пък ще гласувам, тъй че ми е все едно, да е удобно за всички, или ако не може за всички, то за повече хора.
Бе то среща ще има,ма не се знае коге ще е Big Grin ,мойто мнение е че: то и събота ниъде няма да сервират алкохол,тъй...че неделя си остава подходящ ден за мероприятието :lol:
За събота нека да е следващата Пловдивска среща,за да може в неделя да бъде приключена :wink: ,щото така не ми се тръгваше от там..... Cry ,но.....и такива работи се случват Tongue
Малко се отплеснах от темама....та-неделя е денят!!!
Бе то среща ще има,ма не се знае коге ще е Big Grin ,мойто мнение е че: то и събота ниъде няма да сервират алкохол,тъй...че неделя си остава подходящ ден за мероприятието :lol:
За събота нека да е следващата Пловдивска среща,за да може в неделя да бъде приключена :wink: ,щото така не ми се тръгваше от там..... Cry ,но.....и такива работи се случват Tongue
Малко се отплеснах от темама....та-неделя е денят!!!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17