Волво Клуб - България

Full Version: СРЕЩА СОФИЯ - 28.10.07 от 12.30 пред НИМ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Аз също съм за Неделя - принципите не бива да се променят. Мисля че до обяд желающите да гласуват могат да я свършат тая работа и пак да си направим после купона :roll:
... е-е-ех Храбрино, Храбрино Big Grin Big Grin Big Grin
Аз също съм за Неделя - принципите не бива да се променят. Мисля че до обяд желающите да гласуват могат да я свършат тая работа и пак да си направим после купона :roll:
... е-е-ех Храбрино, Храбрино Big Grin Big Grin Big Grin
И аз съм за Неделя, нищо че не съм официално "Домакин" :lol: .
И аз съм за Неделя, нищо че не съм официално "Домакин" :lol: .
Аз също смятам, че трябва да си се срещнем в Неделя и да се повеселим. Ако някой държи да пие, може да си вземе пиене от Събота Wink

Така че бройте ни още двама за срещата (дето сме си щатните вече) Smile
Аз също смятам, че трябва да си се срещнем в Неделя и да се повеселим. Ако някой държи да пие, може да си вземе пиене от Събота Wink

Така че бройте ни още двама за срещата (дето сме си щатните вече) Smile
значи решено - НЕДЕЛЯ (май си присвоих нечии правомощия Willie Big Grin )
аз лично за всеки случай ще си турна в багажника 2-3- арианки от по литър пък нека ми е зле. освен това нека да е 12.30 та който иска да гласува - да гласува. освен това опита ми досегашен скромен показва, че обикновенно все се събираме по късно от уговореното 11.30-12.00
значи решено - НЕДЕЛЯ (май си присвоих нечии правомощия Willie Big Grin )
аз лично за всеки случай ще си турна в багажника 2-3- арианки от по литър пък нека ми е зле. освен това нека да е 12.30 та който иска да гласува - да гласува. освен това опита ми досегашен скромен показва, че обикновенно все се събираме по късно от уговореното 11.30-12.00
аз идвам
аз идвам
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17