Волво Клуб - България

Full Version: Смяна на десен с ляв волан - цена ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
На един голф 5 май му взеха към 5000 пари... (ама слух бе това).
На един голф 5 май му взеха към 5000 пари... (ама слух бе това).
mirop Wrote:човека, който го продава каза, че се е поинтересувал колко струва смяната и са му казали 1200-1300 лева, което ми се вижда добре, дори евтино. как мислите, лъже ли за това?

и аз съм чувал за такива цифри, но само чувал. Не съм разпитвал или говорил с чевек, който да го е правил. Виждам доста коли с десен волан, така че си мисля, че скоро ще стане практика да се обръщат
mirop Wrote:човека, който го продава каза, че се е поинтересувал колко струва смяната и са му казали 1200-1300 лева, което ми се вижда добре, дори евтино. как мислите, лъже ли за това?

и аз съм чувал за такива цифри, но само чувал. Не съм разпитвал или говорил с чевек, който да го е правил. Виждам доста коли с десен волан, така че си мисля, че скоро ще стане практика да се обръщат
......
по скоро ще е практика да се кара т така както са си колите.

Има един плюс десния волан.
По не се крадат!!

А до колкото за карането - смятам че е до свикване.

mirop - карай си и се кефи, останалото времето ще покаже.
......
по скоро ще е практика да се кара т така както са си колите.

Има един плюс десния волан.
По не се крадат!!

А до колкото за карането - смятам че е до свикване.

mirop - карай си и се кефи, останалото времето ще покаже.
Efri 740 Wrote:......
А до колкото за карането - смятам че е до свикване.
Незнам само как ще свикне да изпреварва като няма да има никаква видимост от лявата страна
Efri 740 Wrote:......
А до колкото за карането - смятам че е до свикване.
Незнам само как ще свикне да изпреварва като няма да има никаква видимост от лявата страна
sasho_bg3 Wrote:
Efri 740 Wrote:......
А до колкото за карането - смятам че е до свикване.
Незнам само как ще свикне да изпреварва като няма да има никаква видимост от лявата страна

Смятам че това няма да му е проблем, имайки в предвид че всички карат най от лявата страна на лентата. Той може да ги "изпреварва" заобикаля от дясната страна - без проблем Big Grin
Дори и за направи тази маневра при знак "забранено изпреварването ......" няма да е той виновен.

Погледнете от към хубавата страна.

За спиране до тротоара, ще слиза като шеф. Няма да се притеснява от движещите се коли Big Grin
Абе, все е готино.
sasho_bg3 Wrote:
Efri 740 Wrote:......
А до колкото за карането - смятам че е до свикване.
Незнам само как ще свикне да изпреварва като няма да има никаква видимост от лявата страна

Смятам че това няма да му е проблем, имайки в предвид че всички карат най от лявата страна на лентата. Той може да ги "изпреварва" заобикаля от дясната страна - без проблем Big Grin
Дори и за направи тази маневра при знак "забранено изпреварването ......" няма да е той виновен.

Погледнете от към хубавата страна.

За спиране до тротоара, ще слиза като шеф. Няма да се притеснява от движещите се коли Big Grin
Абе, все е готино.
Pages: 1 2 3 4 5 6