Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНА - 03.02.2008 МОРСКИ ПЕТЛЬОВДЕН ПОСТФАКТУМ !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Предния път ми се скарахте ,че съм избързал.После пък бях закъснял ,а сега направо нищо не разбирам какви ги вършим.Барабар с войводата и хард - обществото.Като ще е петльов или зарезанов ,дайте да го измислим.И да има конкретни действия ,щото май наистина ще се прехвърля във Пловдив или София.Пък за предложението на "msmilev" ,ще ни трябват поне 10 години ,че да се види от космоса ,а и терен свободен или поне собственост на клуба.В интерес на истината моя покрив го има перфектно в гугала и може да се използва -само 140 квадратни метра ,но се виждат ,ако го направим контрастно .Пък и разрешително не трябва да искаме.
Предния път ми се скарахте ,че съм избързал.После пък бях закъснял ,а сега направо нищо не разбирам какви ги вършим.Барабар с войводата и хард - обществото.Като ще е петльов или зарезанов ,дайте да го измислим.И да има конкретни действия ,щото май наистина ще се прехвърля във Пловдив или София.Пък за предложението на "msmilev" ,ще ни трябват поне 10 години ,че да се види от космоса ,а и терен свободен или поне собственост на клуба.В интерес на истината моя покрив го има перфектно в гугала и може да се използва -само 140 квадратни метра ,но се виждат ,ако го направим контрастно .Пък и разрешително не трябва да искаме.
Предложението на msmilev е добро и аз мисля ,
че най -подходящо място е покрива върху Спортна Зала -Варна.
Той е с особена форма и ще станат яки снимки,пък и мога
да ударя едно рамо с уреждането на пропуска ни до покрива.
Иначе нашета варненска група само емблемата на волво :male:
може да изпишем ама нищо ,важен е ентусиязма Smile

Аз съм беден от към предложения ,ама другите предлагайте смело
Моля ви
Smile
Предложението на msmilev е добро и аз мисля ,
че най -подходящо място е покрива върху Спортна Зала -Варна.
Той е с особена форма и ще станат яки снимки,пък и мога
да ударя едно рамо с уреждането на пропуска ни до покрива.
Иначе нашета варненска група само емблемата на волво :male:
може да изпишем ама нищо ,важен е ентусиязма Smile

Аз съм беден от към предложения ,ама другите предлагайте смело
Моля ви
Smile
Е темата е за срещата ни, някои от коментарите са за "На лафче"!
Е темата е за срещата ни, някои от коментарите са за "На лафче"!
За момента единият от двамата "по-лабилно представящи се и леко будещи съмнение привърженици на клуба" отпада от срещата - ще ходи до София да си взема вуйна. А мен ще ми се наложи да го карам. Smile
За момента единият от двамата "по-лабилно представящи се и леко будещи съмнение привърженици на клуба" отпада от срещата - ще ходи до София да си взема вуйна. А мен ще ми се наложи да го карам. Smile
Аз съжалявам, че предния път не можах да присъствам до края на срещата, но този път (да не казвам голяма дума) ще дойда и на почерпката. Mevdo, на 03.02. би ли донесъл някакви документи, които трябва да се оформят за членство в клуба?
Аз съжалявам, че предния път не можах да присъствам до края на срещата, но този път (да не казвам голяма дума) ще дойда и на почерпката. Mevdo, на 03.02. би ли донесъл някакви документи, които трябва да се оформят за членство в клуба?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11