Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНА - 03.02.2008 МОРСКИ ПЕТЛЬОВДЕН ПОСТФАКТУМ !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Във Варна пълна апатия по случей предстоящата ни среща
Безобразие Smile
Всички се надпреваравт да пуснат тема и после нищо Sad Sad Sad
Във Варна пълна апатия по случей предстоящата ни среща
Безобразие Smile
Всички се надпреваравт да пуснат тема и после нищо Sad Sad Sad
който има мерак ---ще дойде.това е !очаквам авторът на темата ,да напише в червено датата и часът...........
който има мерак ---ще дойде.това е !очаквам авторът на темата ,да напише в червено датата и часът...........
Очертава се тази събота и неделя да съм във Варна, така че ако има среща може да намина, за да видя колегите от морската столица Smile

Само че нещо се оплетох дали ще има, къде точно и в колко часа.
Очертава се тази събота и неделя да съм във Варна, така че ако има среща може да намина, за да видя колегите от морската столица Smile

Само че нещо се оплетох дали ще има, къде точно и в колко часа.
miro343 Wrote:който има мерак ---ще дойде.това е !очаквам авторът на темата ,да напише в червено датата и часът...........

Ами аз имам мерак, само чакам да кажете кога и къде Smile
miro343 Wrote:който има мерак ---ще дойде.това е !очаквам авторът на темата ,да напише в червено датата и часът...........

Ами аз имам мерак, само чакам да кажете кога и къде Smile
Ами айде аз като най-малък да кажа тогава. Срещата ще се проведе на паркинга на Терапията, началото е от 13:00 в неделя :!: :!: :!: Като се съберем ще измислим къде ще я довършим, а ако някой вече е измисли да казва.
Ами айде аз като най-малък да кажа тогава. Срещата ще се проведе на паркинга на Терапията, началото е от 13:00 в неделя :!: :!: :!: Като се съберем ще измислим къде ще я довършим, а ако някой вече е измисли да казва.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11