Волво Клуб - България

Full Version: Магазин за части нови и втора употреба - Жоро.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Тук се намира магазина на Жоро, когото повечето от вас познават, но тъй като го няма никъде из темите реших че човека заслужава да го споменем, при него частите са на достъпни цени и винаги е готов да помогне с каквото може на мен ми намери дебитомер на много добра цена, а доколкото си спомням на срещата на клуба снабди и един-двама колеги също.
Тел: 9797017 и 0888 440 123
Според мен човека е много точен +++
И аз така мисля. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
За да не се пълни темата повече - ще го сложа в темата
"Магазини и Морги за части на VOLVO и RENO "
Добре де аз Жоро - не го познавам. Какво продава тоз човек?
Ами намират му се доста части за всякакви волва, всичко е втора ръка, но е работещо.
ДО ЖОРО
Няма да е лошо да избройш за кой модели какво имаш и какви пари е?
това е много общо 2ра у-ба -а какво точно имаш и какво можеш да намериш - не се знае!!

Г.Терзиев

Efri 740 Wrote:ДО ЖОРО
Няма да е лошо да избройш за кой модели какво имаш и какви пари е?
това е много общо 2ра у-ба -а какво точно имаш и какво можеш да намериш - не се знае!!

До ЕФРИ 740:

Здравей!
Аз съм Жоро Терзиев.
С удоволствие бих закачил ценовата листа и стоковото наличие на фирма Бьок ГТ тук във форума, но за жалост не знам как става тази операция... Sad
Г.Терзиев Wrote:
Efri 740 Wrote:ДО ЖОРО
Няма да е лошо да избройш за кой модели какво имаш и какви пари е?
това е много общо 2ра у-ба -а какво точно имаш и какво можеш да намериш - не се знае!!

До ЕФРИ 740:

Здравей!
Аз съм Жоро Терзиев.
С удоволствие бих закачил ценовата листа и стоковото наличие на фирма Бьок ГТ тук във форума, но за жалост не знам как става тази операция... Sad

Ако искаш я прати на <!-- e --><a href="mailto:michmana@gmail.com">michmana@gmail.com</a><!-- e --> или кажи къде е достъпна за сваляне.

Guest

s0me0ne Wrote:
Г.Терзиев Wrote:
Efri 740 Wrote:ДО ЖОРО
Няма да е лошо да избройш за кой модели какво имаш и какви пари е?
това е много общо 2ра у-ба -а какво точно имаш и какво можеш да намериш - не се знае!!

До ЕФРИ 740:

Здравей!
Аз съм Жоро Терзиев.
С удоволствие бих закачил ценовата листа и стоковото наличие на фирма Бьок ГТ тук във форума, но за жалост не знам как става тази операция... Sad

Ако искаш я прати на <!-- e --><a href="mailto:michmana@gmail.com">michmana@gmail.com</a><!-- e --> или кажи къде е достъпна за сваляне.

На адреса на "мичмана" ми отваря 'аутлук експрес' - за него нямам регистрация.
Дай друга идея.
ГТ
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11