Волво Клуб - България

Full Version: Форумът - нов и блестящ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Форумчето е много по добро от предното поздравления на конструктора.
Форумчето е много по добро от предното поздравления на конструктора.
Всичко хубаво, но вчера при опита ми да пооправя малко Гараж-а се прецака целия форум, временно върнах цялата система до първоначално ниво като всички екстри липсват. В близко време като ми мине ядът пак се подхващам с оправянето, че не е лека работа всичко това.

Съжалявам за безпокойството което е причинило временния даун-тайм и се надявам скоро да потръгнат пак нещата с пълна сила.
Поздрави
Админ
Всичко хубаво, но вчера при опита ми да пооправя малко Гараж-а се прецака целия форум, временно върнах цялата система до първоначално ниво като всички екстри липсват. В близко време като ми мине ядът пак се подхващам с оправянето, че не е лека работа всичко това.

Съжалявам за безпокойството което е причинило временния даун-тайм и се надявам скоро да потръгнат пак нещата с пълна сила.
Поздрави
Админ
Новият банер е по-готин от стария, но не се връзва с жълтите букви. Цялостната визия ще е по-завършена ако буквите са бели или сиви или банерът мине през жълт филтър. Иначе като краен резултат е супер. Big Grin
Новият банер е по-готин от стария, но не се връзва с жълтите букви. Цялостната визия ще е по-завършена ако буквите са бели или сиви или банерът мине през жълт филтър. Иначе като краен резултат е супер. Big Grin
Линковете нека се отварят в нов прозорец, а не върху текущия
Линковете нека се отварят в нов прозорец, а не върху текущия
А галерия за снимките като стария форум ще има ли?
А галерия за снимките като стария форум ще има ли?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17