Волво Клуб - България

Full Version: Форумът - нов и блестящ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Пангев Wrote:Нещо друго.. не виждам къде са темите за които съм абониран... поне предполагам че така сега се казват "Любими теми" от предишния вариант.
Разбрах къде са абонираните теми. За тези които се чудят - Потребителски панел - Общи - Абонаменти
Пангев Wrote:Нещо друго.. не виждам къде са темите за които съм абониран... поне предполагам че така сега се казват "Любими теми" от предишния вариант.
Разбрах къде са абонираните теми. За тези които се чудят - Потребителски панел - Общи - Абонаменти
В стария форум имаше много удобна екстра - "виж непрочетените мнения"
Това заедно с маркирането на целия форум като прочетен беше адкси удобно, дали няма начин да се направи и тук?
В стария форум имаше много удобна екстра - "виж непрочетените мнения"
Това заедно с маркирането на целия форум като прочетен беше адкси удобно, дали няма начин да се направи и тук?
Пангев Wrote:Хм, Хамлет.... Не виждам откъде мога да си добавя колата в гаража...
Аз даже не знам как става, а имам желание :tfrag:
Пангев Wrote:Хм, Хамлет.... Не виждам откъде мога да си добавя колата в гаража...
Аз даже не знам как става, а имам желание :tfrag:
засега става като минеш на Английски и отвориш линка ще видиш бутона. В момента търся причината защо въпрония липсва в БГ вариянта.
засега става като минеш на Английски и отвориш линка ще видиш бутона. В момента търся причината защо въпрония липсва в БГ вариянта.
Мдаааа така става - трябва да си на Енглиш за да можеш да си сложиш колата
Мдаааа така става - трябва да си на Енглиш за да можеш да си сложиш колата
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17