Волво Клуб - България

Full Version: Прекъсване при работа на газ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Колеги, някой зне ли защо се получава прекъсване, все едно някоя от свещите не е добра, при работа на двигателя на газ?!
Какво ли не проверявах, къде ли не я водих никой не може да ми каже защо е така.

благодаря предварително на помагащите! :help:
Колеги, някой зне ли защо се получава прекъсване, все едно някоя от свещите не е добра, при работа на двигателя на газ?!
Какво ли не проверявах, къде ли не я водих никой не може да ми каже защо е така.

благодаря предварително на помагащите! :help:
:lol:
:lol:
Колега имай предвид , че колата става много по чуствителна на газ . За да прекъсва значи нещо по тоците най евентуално се обажда или ти е бедна сместа , напиши по подробно как прекъсва забива ли при подаване на газ и т.н..
Колега имай предвид , че колата става много по чуствителна на газ . За да прекъсва значи нещо по тоците най евентуално се обажда или ти е бедна сместа , напиши по подробно как прекъсва забива ли при подаване на газ и т.н..
Каква марка ти е уредбата? С кой мотор си, пиши по подробно.
Каква марка ти е уредбата? С кой мотор си, пиши по подробно.
Значи мотора е 1,8 бензин, 115 коня, колата е S 40 97 година,
прекъсването е по всяко време на работата на двигателя на газ, като се подава газ имам чувството понякога че вместо да тръгва по-бързо колата спира, особенно се усеща когато е включен климатроника. когато стои само на обороти също се усеща но за сметка на това няма гаснене или прекъсване изцяло. При потегляне изисква повече обороти за да не стане номера с изгасването.
Уредбата е Lovato изцяло комплект, инсталирана е преди 3-4 месеца.
Не знам дали информацията е достатъчна, но всяка помощ е от значение.

Мерси предварително!!!
Значи мотора е 1,8 бензин, 115 коня, колата е S 40 97 година,
прекъсването е по всяко време на работата на двигателя на газ, като се подава газ имам чувството понякога че вместо да тръгва по-бързо колата спира, особенно се усеща когато е включен климатроника. когато стои само на обороти също се усеща но за сметка на това няма гаснене или прекъсване изцяло. При потегляне изисква повече обороти за да не стане номера с изгасването.
Уредбата е Lovato изцяло комплект, инсталирана е преди 3-4 месеца.
Не знам дали информацията е достатъчна, но всяка помощ е от значение.

Мерси предварително!!!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9