Волво Клуб - България

Full Version: Среща на 25.06.2006г(Неделя) 12:30 пред НИМ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
От там минах преди два дена. Пистата за излитане на Волво е асвалтирана. Достъпът е свободен. Big Grin
Там сме, а иначе е важно "Голфът да е червен и гребена изрусен" :lol: :lol:
Там сме, а иначе е важно "Голфът да е червен и гребена изрусен" :lol: :lol:
Понякога стават случайни срещи, като например бяхме на Етъра миналия уикенд, и видяхме едно черно 850, май 2.5 беше....седяхме на една маса един до дръг на миналата официална среща, а сега се разминахме да се поздравим. Съжелявам, и се извинявам предварително,но много трудно помня имена, та ако сбъркам... Big Grin но лица не забравям
Понякога стават случайни срещи, като например бяхме на Етъра миналия уикенд, и видяхме едно черно 850, май 2.5 беше....седяхме на една маса един до дръг на миналата официална среща, а сега се разминахме да се поздравим. Съжелявам, и се извинявам предварително,но много трудно помня имена, та ако сбъркам... Big Grin но лица не забравям
както се очертава ммм.. май няма да мога да дойда на срещата.
дано до тогава имаме стикери!
както се очертава ммм.. май няма да мога да дойда на срещата.
дано до тогава имаме стикери!
Efri 740 Wrote:както се очертава ммм.. май няма да мога да дойда на срещата.
дано до тогава имаме стикери!
пак ли среща бе!? .. и май тая вече ще я пропусна... пак ще заминавам командировка.. не че съм се върнал от предишната де..
Efri 740 Wrote:както се очертава ммм.. май няма да мога да дойда на срещата.
дано до тогава имаме стикери!
пак ли среща бе!? .. и май тая вече ще я пропусна... пак ще заминавам командировка.. не че съм се върнал от предишната де..

GT1

Efri 740 Wrote:както се очертава ммм.. май няма да мога да дойда на срещата.
дано до тогава имаме стикери!

Стикери ще има. Поръчал съм 50 броя и в събота ще са тук.
Те са по идеята на gurgata, но без www-тата горе и с Клуб България отдолу.
За жалост в събота ще пътувам за чужбина и ще кажа да ги оставят в магазина.
За това моля, ако някой от вас мине оттам, да ги вземе и да ги занесе на срещата.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10