Волво Клуб - България

Full Version: Среща на 25.06.2006г(Неделя) 12:30 пред НИМ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
castor Wrote:10x Много Wink на 1 ли се събира?

да
Много се извинявам ама 25 не е събота. Иначе по всичко личи че срещата ще е в неделя. Моля модератора да го поправи.
Много се извинявам ама 25 не е събота. Иначе по всичко личи че срещата ще е в неделя. Моля модератора да го поправи.
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?
DaddyBarba Wrote:
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?

Kато дойдеш на среща Wink

Хехе - ще се уговориш с някой да се видите и да ти даде.
DaddyBarba Wrote:
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?

Kато дойдеш на среща Wink

Хехе - ще се уговориш с някой да се видите и да ти даде.
Дайте идея приблизително колко струват стикерите за да не дойдат всички с едри пари на срещата и вместо на среща да обикаляме да ни развалят ...
Дайте идея приблизително колко струват стикерите за да не дойдат всички с едри пари на срещата и вместо на среща да обикаляме да ни развалят ...
s0me0ne Wrote:
DaddyBarba Wrote:
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?

Kато дойдеш на среща Wink

Хехе - ще се уговориш с някой да се видите и да ти даде.
Имах предвид ЕМЕТО1 да каже къде се намира магазина за който говори, а пък аз ще отида до него. А за срещата наистина съжалявам, още повече, че не съм имал удовлствието да присъствам досега на нито една такава. Но няма начин - на бачкане съм.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10