Волво Клуб - България

Full Version: вода в багажника
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Колеги, вчера(събота) изпробвах новата водоструйка на шурето във Велинград. Прибирам се в София (Люлин) и разтоварвам зимнината, когато изведнъж се сещам за една тема от форума ,в която колега питаше къде му се намира крика. Викам си, я да видя имам ли и аз такова чудо и.... при р
езервната гума - 2-3 литра кристално чиста вода?!?!?!?!?! Гледах и не можах да видя откъде е влезнала.Ако някой е имал подобен проблем да сподели.Колата е В40,1997г.
Колеги, вчера(събота) изпробвах новата водоструйка на шурето във Велинград. Прибирам се в София (Люлин) и разтоварвам зимнината, когато изведнъж се сещам за една тема от форума ,в която колега питаше къде му се намира крика. Викам си, я да видя имам ли и аз такова чудо и.... при р
езервната гума - 2-3 литра кристално чиста вода?!?!?!?!?! Гледах и не можах да видя откъде е влезнала.Ако някой е имал подобен проблем да сподели.Колата е В40,1997г.
Така и при мен,колега.Даже имаше и под задната седалка.Разоборудвах всички кори на багажника,и после с маркуча по 5 врата.Оказа се,че е от уплътнението....Успех
Мдаааа,доста неприятно....за съжаление и аз го имам същия проблем/В 40-99/,не са литри,но е предпоставка за жаби Smile Smile Smile
Здравей колега, и аз имах подобен проблем, доста рових и търсих от къде може да е. По едно време се сетих че когато ми слагаха газовата намерих една гумена тапа в багажника, поогледах се и намерих мястото и. От тогава багажника ми е сух. моят съвет е огледай внимателно ръбовете на багажника там където се стича водата и търси отвор. Успех.
При мене е същото, а модела е S40/1996/.
Багажникът се пълни с доста вода. Доста е неприятно, защото след всяка мивка трябва да си играя да отводнявам.
От известно време си мисля да взема да пробия една/две дупки точно под резервната гума и май ще взема да го направя, защото ми писна да се занимавам с такава глупост.
още един със плаваща резервна гума на с40,който ще прави дупки за оттичане да ги прави под наклон за да не влиза вода отдолу,и да не са мн големи Confusednipe:
проверете да не влиза от стоповете поне при мен от там беше проблема
.....
А някой сети ли се за гуменото уплатнение на антената на покрива.
Ами ако имам вода само под задната седалка, а багажника е сух? :lol:
Pages: 1 2 3 4