Волво Клуб - България

Full Version: Покупка на 850??
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Лично аз ти пожелавам колата да излезе читава- само с тези видими козметични проблеми..... и нека Бога на Волво да е с теб!!!!!
Най добре я заведи на майстор в който имаш доверие--- гледай дали пуши от ауспуха
-или духа от щеката. Добре е да измериш компресията, огледай казанчето за антифриз дали е чисто.
А както казва един приятел, свещите са лицето на колата ако са добре значи има добро изгаряне и не гори масло в противен случай сам си прави изводи.--Успех!-Цената е прекалено примамлива.
Mitachi850 Wrote:Най добре я заведи на майстор в който имаш доверие--- гледай дали пуши от ауспуха
-или духа от щеката. Добре е да измериш компресията, огледай казанчето за антифриз дали е чисто.
А както казва един приятел, свещите са лицето на колата ако са добре значи има добро изгаряне и не гори масло в противен случай сам си прави изводи.--Успех!-Цената е прекалено примамлива.
Ще я караме в сервиз и ще настоявам да измерят компресията.Пушенето ще го видим и за щеката не се бях сетил.Казанчето беше синю-зелено (от антифриза) нищо друго не видях да има

BOCK GT1

raceteam ,
дай я при нас за оглед. 8)
Да не се окаже, че после не си бил чул, чел, чувал за сервизчето ни. :lol:
Още повече че си от София.
......
Че таази година доста Волва минаха през нас за огледи, а някои НЕ си намериха купувача :!:
BOCK GT1 Wrote:raceteam ,
дай я при нас за оглед. 8)
Да не се окаже, че после не си бил чул, чел, чувал за сервизчето ни. :lol:
Още повече че си от София.
......
Че таази година доста Волва минаха през нас за огледи, а някои НЕ си намериха купувача :!:
Бих я докарал за оглед,но колата е в Пловдив и няма как просто.Ако знаете някой доверен сервиз в Пловдив казвайте,макар че имаме оговорен час в някъв сервиз :roll:
Такааа,колата я кледахме,карахме на сервиз я водихме и така на татъка и накрая я купихме.
Естествено започнаха проблемите Big Grin Big Grin Big Grin .По време на път за София спряхме за малко.Колата до тогава работеше перфетно,но след като спряхме светна лампата за маслото :evil: :minigun: :tfrag: :gib: .Погледнахме маслото и се оказа,че е над максимума.Запалихме я колата работеше добре и лампата не светеше.Прибрахме се до София без никакви проблеми повече.Спряхме пред блока и се похвалих на един приятел.След това реших да я закарам до охраняемия паркинг,но колата нещеше да запали :tfrag: :tfrag: :minigun: :gib: :ctf: :chain: .След 5-6 въртенета запали и тръгнах към паркинга,но на първото крастовище като спрях и колата огасна :tfrag: :minigun: :minigun: :gib: :chain: .Пак след 5-6 въртенета и я закарах в паркинга и я зарязах там.Както я карахме на преглед,човекът които и прави диагностика извади свещите и каза,че са много зле то си и личеше Big Grin бяха черни и една с една еднаква нямаше (слагали са явно каквито имат) и силно се надявам проблема паленето да е от свещите :mrgreen: ,но като се знам какъв съм касметлия,няма да е и ще възможно най-скъпото и най-трудното (просто съм си един касметлия,винаги е било така с всичко :tfrag: ).
Еми това беше,каквото е такова,аз съм си я гледал,аз ще си бера ядовете.
Чакам тези дни трябва да ми приведат заплатата и отивам да я регистрирам и да и сменяма косумативите (ремаъци,филтри,масло и най-вече свещи) и ще видим какво е положението тогава.Лошото е че докато чакам да ми приведат парите ще съм на тръни (макар,че вече почти 100% съм сигорен,че съм се прецакал).
Пожелайте ми успех и стискайте палци да не е нещо сериозно Cry
П.П.Като кола иначе съм много учарован.Вози меко,много е обезшумена и удобна.При скорост от 140км/ч двигателя ама грам не се чува в купето.
Честито колега! Стотици хиляди безаварийни километри ти пожелавам!

Нека другите се изкажат, защото разбират повече. Но свещите са ти наистина заподозрян номер едно за тези ядове. Може и от центровка да има нужда. Дано съм прав и се разминеш само с консумативи Wink. Не се отчайвай! Щом майсторът на огледа е благословил колата, имаш големи шансове. Имай повече вяра в доброто и късмета Wink.
Честито, първо да кажа! С повече масло и кофти свещи какво очакваш? Тя пак е вървяла Big Grin ,убеден съм че със смяната на консумативите работата ще се подобри. Обаче си следи маслото, щото явно е доливано, което ме кара да мисля, че гори масло. Както го описваш двг е ок, така че ако следваме пътя на мойта логика нещата отиват на гумички на клапани, а това се преживява.
А двигателя какъв е?
graf_bezuhoff Wrote:Честито колега! Стотици хиляди безаварийни километри ти пожелавам!

Нека другите се изкажат, защото разбират повече. Но свещите са ти наистина заподозрян номер едно за тези ядове. Може и от центровка да има нужда. Дано съм прав и се разминеш само с консумативи Wink. Не се отчайвай! Щом майсторът на огледа е благословил колата, имаш големи шансове. Имай повече вяра в доброто и късмета Wink.
Благодаря колега :!: Исками се и се опитвам да си повярвам малко в късмето,но като се знам,че до сега наложило ли се е да имам късмет в нещо,той просто липсва.Дано както каза един колега по нагоре (Бог-а на Волво е с мен Big Grin )
graf_bezuhoff Wrote:Имай повече вяра в доброто и късмета Wink.
И това е много важно!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8