Волво Клуб - България

Full Version: Редовна Софийска среща - 26.07.09г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
За нередовните, редовна среща. Big Grin Big Grin Big Grin
Да използваме хубавото време и пак да излезем сред природата. Времето ще е чудесно вземете си банските.
Ванка ти да не забравиш такъмите?
EMETO1 Wrote:За нередовните, редовна среща. Big Grin Big Grin Big Grin
Да използваме хубавото време и пак да излезем сред природата. Времето ще е чудесно вземете си банските.
Ванка ти да не забравиш такъмите?

Приготвям специални такъми за този водоем. Мисля да не си нося рибарското столче, защото там ще седя на фотьойл. Big Grin
Аз съм за НИМ, не за друго просто ако е в Герман няма да мога да дойда Big Grin
Ако няма кой да ме натовари, ще дойда с колелото Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
VolvoLitka Wrote:Ако няма кой да ме натовари, ще дойда с колелото Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Това....ще е интересно да се види Big Grin Big Grin Big Grin
VolvoLitka Wrote:Ако няма кой да ме натовари, ще дойда с колелото Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Нямаш проблеми в багажника имам място.....и за колелото Wink. А аз този път ще си взема триона и брадвата, че да задоволим пироманщината на Емето SmileSmileSmile Wink.....и още едно одеало, че са дефицитSmile
Мен ме бройте. Общото пазаруване, наистина е най-добрият вариант, мисля че никой не остана разочарован Smile. За час няма значение, това да го кажат хората които имат работа...... аз смятам дипломна работа :roll:
А защо този път не идем някъде където има рекичка!? Има едно място което ми харесва и то не е далеч от Панчарево но май вече е късно да се организираме за там...
Както и да е... голяма вероятност има и аз да довтасам пак... носете си тапи за уши че тоя път ще грача по-яко
Не съм гласувал, защото не знам ще дойда ли...
Поради тази причина не съм и предлагал алтернатива, също така понеже е и далече - язовир Белмекен. Освен, че е най-високият язовир и поради това там ще е най-прохладно утре, има и ценното качество да няма обхват на мобилните телефони. Който знае какво значи това, ще го оцени. Къде другаде в България няма обхват на никой от операторите - продавам скъпо (поне за една бира цялата информация).

Но имам и въпроси:

1. Това че (евентуално и аз) ще се запием утре вечер, означава ли че в 12 часа пред НИМ в неделя няма да има мисия за евентуалните новопристигнали или редовните нечетящи?

2. Ще има ли въобще деца, за да докараме и нашия дивчо?

3. За евентуалните случайни гости - къде е туй местенце?

Другите неизвестни се свеждат до със или без лодката/жената, да го разбира всеки (вкл. и жената) както иска.
Пангев Wrote:А защо този път не идем някъде където има рекичка!? Има едно място което ми харесва и то не е далеч от Панчарево но май вече е късно да се организираме за там...
Както и да е... голяма вероятност има и аз да довтасам пак... носете си тапи за уши че тоя път ще грача по-яко

Мога и на други рекички да ви заведа наблизо...

АКо съберете кураж - дори и на Струма.

П.П. Пикник на Чуйпелтово или Боснек? Знам едни модератори наблизо, които ще ме подкрепят Wink
Pages: 1 2