Волво Клуб - България

Full Version: Кора под двигателя
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Сигурно има разлика между бензин и дизел, затова излиза спор. Като проверявах през гугъла ми излиза цена около 180 лв.
Може и да има разлика, мойте са за 2,0 бензин 98г.
май минавам на варианта с планките и болтовете, само да си намеря някъде каналче, като се постопли , че сега е малко хладничко за такива гъзурченета под колата Big Grin
Това е лявата кора, тя седи под скоростната кутия и повечето волва я нямат, като гледам и в МП я няма.
Каталожен номер: 30621650
Наименование: КОРА ЛЯВА
Цена с ДДС: 57.72 лв.

А това е тази под мотора.
Каталожен номер: 30883994
Наименование: КОРА
Цена с ДДС: 51.64 лв.

И се захващат с тези щипки.
Каталожен номер: 30820141
Наименование: КЛИП
Цена с ДДС: 1.8 лв.

п.с. за бензиновите ДВГ са същите Wink
Това е лявата кора, тя седи под скоростната кутия и повечето волва я нямат, като гледам и в МП я няма.
Каталожен номер: 30621650
Наименование: КОРА ЛЯВА
Цена с ДДС: 57.72 лв.

А това е тази под мотора.
Каталожен номер: 30883994
Наименование: КОРА
Цена с ДДС: 51.64 лв.

И се захващат с тези щипки.
Каталожен номер: 30820141
Наименование: КЛИП
Цена с ДДС: 1.8 лв.

п.с. за бензиновите ДВГ са същите Wink
Защо не провериш колко струва в Интеркар 3000
Определено ще е по евтина отколкото в МП. На страницата си имат каталог и видях че имат всички кори за двигател . Звъни и питай
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.intercar3000.com/catalog.php" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.intercar3000.com/catalog.php</a><!-- m --> Ето ви каталога на интеркар 3000. Не мога да намеря цените, като гледам корите имат разлика...защо ли във Вадис нямат :?: Тези, които съм ги пуснал като снимка, в момента седят на моя автомобил, който е бензин :!: За цени, евентулно, мога да проверя в понеделник, като съм на работа, че тогава имам достъп до каталози и др. Но имам спомен, че в интеркар-а бяха по-скъпи, пък не са оригинални. (друг е въпросът в МП, колко са оригинални, защото не изглеждат, като тази която си загубих на магистралата Big Grin )
Моята падна и тя на магистралата, бях се озовал в една преспа :lol: , като беше затворена за движение магистралата и един бус ме дръпна за теглича и кората остана в снега :x , после ми казаха че имало някакви щипки, които били лепени за бронята и те били счупени :-& , за това не можело да се закрепи, това последното не знам дали е вярно. :?: ... ако си намеря подходящо място да огледам , няма да е проблем да я закрепя отново , поне ръцете ми не са в г..а за такива работи и после ще снимам и ще пусна снимки тук , каква е кората и как съм я монтирал :wink:
Ето тази кора, отпред под радиатора в МП струва 99,85 лв /цена от преди година/. Тази на снимката е старата ми , счупена кора, която подмених.
Pages: 1 2 3