Волво Клуб - България

Full Version: Кора под двигателя
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
milenhr Wrote:Ето тази кора, отпред под радиатора в МП струва 99,85 лв /цена от преди година/. Тази на снимката е старата ми , счупена кора, която подмених.
точно за тази говоря и аз колега Big Grin , само че ми казаха, че имало някакви щипки на бронята и за това не могат да ми я сложат моите хора, за това съм решил сам да си я закрепя , а и сто кинта за тая пластмаса..... :minigun:
И моята беше закрепена в предния си край с няколко метални щипки за предната броня. Ама те не са толкова важни за закрепването. Аз даже не ги сложих после. Просто забравих, а след това не ми се занимаваше. Кората се държи оригинално от едни метални пластини в които се навиват самонарезни винтове. При мен те се счупиха /бяха иззгнили/ и вместо тях кората я закрепих за бронята с обикновени видии. Естествено се наложи да разпробивам на няколко места в дрелка. В средата , при гредата на двигателя закрепих с поп нитове.
Pages: 1 2 3