Волво Клуб - България

Full Version: Анкета - дата за Национална среща
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Мисля, че тази анкета трябва скоро време да се приключва, за да може да се решава за място и да остане време за организацията.

joro the driver 17 Wrote:Личното ми мнение е за края на юни в Доспат, Св.Константин и изобщо в Родопите, няма проблеми и да е в Централна Стара планина между Троян и Елена от 2 те страни на Балкана, но чух и друг вариант за Русе или някъде там,за който аз лично не съм съгласен, просто говорим за Национална среща, а това би било екскурзия до Румъния, която за мен е безпредметна, но пък виж за другите варианти съм навит.
Без да се заяждам, но замисли се че за хората от Русе, Разград и Силистра предложението за родопите си е направо екскурзия до Гърция... :roll:
Cavalera Wrote:Мисля, че тази анкета трябва скоро време да се приключва, за да може да се решава за място и да остане време за организацията.

joro the driver 17 Wrote:Личното ми мнение е за края на юни в Доспат, Св.Константин и изобщо в Родопите, няма проблеми и да е в Централна Стара планина между Троян и Елена от 2 те страни на Балкана, но чух и друг вариант за Русе или някъде там,за който аз лично не съм съгласен, просто говорим за Национална среща, а това би било екскурзия до Румъния, която за мен е безпредметна, но пък виж за другите варианти съм навит.
Без да се заяждам, но замисли се че за хората от Русе, Разград и Силистра предложението за родопите си е направо екскурзия до Гърция... :roll:
Аз се замислям и затова предлагам и други варианти в центъра на страната, защото съгласи се че тези който са по границите навсякъде им е далеч, така че е редно съобразяването от тяхна страна с всички, а не на всички с тях.
Като гледам работата отива към морето Smile
До няколко дни ще пуснем инфо за обектите,на които се спряхме :wink: .
Те са в Казанлък и околноста.
Казанлък и околностите му са добре, относително централно място и достъпно от повечето точки на нашата мила родна страна, НО времето на което са се спрели повечето е точно времето по което ще тече и световното първенство по футбол в РЮА , така че дали доста хора няма да решат да останат пред телевизорите и с биричка в ръка да се отдават на любовта си , да прегърнат и целунат БРАДЯСАЛИЯТ, ПОТЕН, КОМШИЯ, който е по потник у дома на дивана и се радваме заедно при гол на отбора за който държим (за съжаление не Българският) ..... Наздраве на Всички :wav: :fball: :partyman:
Предполагам, че организаторите са предвидили и наличието на телевизори. Представи си колега, че вместо със съседа, си пиеш биричката с още 50 колеги, които са се отдали на любимото занимание. Ако имаш по-богато въобръжение, може да си представиш и какви прегръдки и целувки ще настанат в подходящ за това момент :toothy10: когато любимият отбор отбележи гол. Определено е за предпочитане Big Grin Big Grin Big Grin
Колега, обещавам да съм по потник, да съм брадясал и да съм потен Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
radnev1965 Wrote:Колега, обещавам да съм по потник, да съм брадясал и да съм потен Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

пу за мен Big Grin :wink: Tongue
Е благодаря, успокоихте ме, тогава всичко е наред, ще присъстваме Big Grin (дано само комшията да не се обиди, че му изневерявам, ама нейсе :lol: ) :fball: :occasion5:
Това е най-разумното предложение, в центъра на страната и най-много на 200-250 км от всички нейни крайща, но на не повече от 150 км от повечето от нас, идеално решение, остава да се уточнят подробностите.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8