Волво Клуб - България

Full Version: Специално за всички Колеги с 7-мици
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Тъи като решението което взех е брак, започвам тотална разпродажба на:
740 седан, 2,3 16кл. , 156 к.с,АСК(обслужен),абс, черно, 4 ел. стъкла, нови амортесьори, нови дискове с накладки, чисто нова генерация, нов претапициран таван,здрави фарове,стопове, мигачи, има теглич.....серия: блек едишън
Обобщено Волвото всичко му е наред с изключение на двигателя(болт ролка,паданае на ангренаж - брак..)
От климатичната инсталация само радиатора не му е в ред. Останалото е ОК(компресора е отремонтиран и обслужен)
Имам и чисто ново радиаторче парно, което купих погрешка за 230лв.- то ще е на промоция за 100,99лв + бира
ЗА по - голям оборот се правят и по - голями отстъпки Smile
Дерзаите !!!!
За контакти вариантите са два:
1. с два пръста в мрежата или
2. 0878 630 890 - Иво
Здравей!
Аз си търся халогени отдолу за наставката. Случайно да ти се намират :roll: Smile
Колега, имам ги и двата и да здрави , обаче имам съмнения че са оригиналдъ, но въпреки това си стоят като да са от там. При желание ще го наснимам и кача, но се страхувам че като го видите на снимки как изглежда ще искате да го прелапате цяло и на веднъж. Smile
Нека го видим тогава Tongue Big Grin
снимки,нимки на...
Аз халогените няма да ги откажа..само да работят.. Big Grin Smile Ако може цена заедно с пластмасовите поставки към наставката Tongue Smile
П.С.
Тапицерията на тавана ми изглежда очудващо запазена :o :o :o Моята леко се е разкачила и се чудя как да я захвана...
П.С.2
Видях, че си писал, че си претапицирал... Big Grin
Колега прецени кога и си направи една екскурзия до София. Сигурен съм че ще останеш доволеи и от покупките и от цената и съм ъбеден че ще си избереш и други неща.
виждам че и от чистачки на фаровете няма да избягаш.... Big Grin Big Grin Big Grin
Перката за охлаждане на радиатора (без виското) само пластмасовата част има ли я? Цена?
Pages: 1 2 3