Волво Клуб - България

Full Version: Тема за безмислени въпроси и отговори.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Впечатленията са ми от първия.......вариант.
Млади мъже, качени в Голф, гледат злобно, затъмнени стъкла, дръпки по светофарите или по-лошо минаване на червено и принуждаване оня отпред, СРЕЩУ НЕГО да спре, за да изпреварят.
Пример нагледен:
Последната катастрофа на ФВ Голф и БМВ 5-ца на ,,Цариградско шосе".Голфът е смлян и хората в него, по вина на водача на Голфа.Излъчено по БНТ.


Послепис:
Не пиша моралистично!Нямам право да говоря ,защото и аз не съм ,,цвете" като шофьор.Ни най-малко не съм лицемер в случая.Аз самият не съм добър шофьор(имам актове ,ПТП-та, понякога и безрасъдно каране), НО ДОРИ И ПО МОИТЕ КРИТЕРИИ, ТОВА КОЕТО ВИДЯХ ТУК В СОФИЯ И ПО Е-79 ИМЕННО ОТ ВОДАЧИ НА ФВ ГОЛФ ЗА МЕН Е СТРАШНО! Confusedhock:

Преди това не съм бил предубен към марката и модела(дълбоко се прекланям пред немските коли, а БМВ е най-кола за мен лично), НО ОПРЕДЕЛЕНО ИМА МНОГО ИСТИНА В НЕГАТИВНО НАТОВАРЕНИЯ СМИСЪЛ НА ДУМАТА ,,ГОЛФАДЖИЯ".............
За мен е супер нагло да виждаш, че срещу теб на двупосочно, двулентово платно идват автомобили, пред теб да има състав от МПС и ти да започнеш да изпреварваш цялата колона, приннуждавайки другите да спрат и да стане верижна катастрофа, само и само да минеш.
На тоя ми идваше да му разбия главата.

Пак казвам не е виновен автомобила и модела, ВИНОВЕН Е КРЕТЕНЪТ ЗАД ВОЛАНА!
Най-ме дразнят като гледат ,,на кръв", страшно едно такова.
Млади хора сте бе......


Голфаджия ВЕЧЕ И ЗА МЕН Е СИНОНИМ НА ХУЛИГАН НА ПЪТЯ! :!:


Всичко това е лично мнение.
-Знаете ли, какво е нано-секунда?
-Времето между светването на жълтата светлина на светофара и клаксона на пернишкия "Голф" зад теб.
Имам притеснения че топлото време ще скапе киселото зеле Big Grin Big Grin Big Grin
Яко ме пере Тока....!!!
Да ме пере,да ме пере,кооолко до ме пере тока? Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Razsipnik Wrote:Голфаджия ВЕЧЕ И ЗА МЕН Е СИНОНИМ НА ХУЛИГАН НА ПЪТЯ! :!:


Всичко това е лично мнение.

Аааа чакай сега ..... хулиганите на пътя са други ... Smile
Защо като се наям и губя апетит ????
Раднев незнам ама много топло днес Smile зима ли идва или на море ще ходим Big Grin Big Grin Big Grin
ТОПЛО Е Я, ДЕРТ МИ Е ЗА ЗЕЛЕТО :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Обаче незнам защо като се наям и губя апетит Big Grin Big Grin Big Grin
Детството свършва, когато родителите ви започнат да крият ракията. И специално за софиянци – ако пуснат летящи коли, общината ще измисли въздушни ями. Ако виждате Надежда, вероятно живеете в Обеля. :roll:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23