Волво Клуб - България

Full Version: Тема за безмислени въпроси и отговори.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Не от Орешака,а от гаража в Казанлък,на ортака ... Big Grin Big Grin Big Grin
Там е истината.
:wink:
Kangalov Wrote: Big Grin Big Grin Big Grin :wink:

Предизвиквам Вальо Кангалов на гонка с Волвата Big Grin ,
след гонката ще половим щука и ще пийнем ракийка и бира :!: .
Колеги, я се засрамете и се вземете в ръце :twisted: ...темата е за безсмислени въпроси и отговори, а напоследък я оспамихме яко с доста смислени предложения....да не би нещо да съм сбъркал форума :twisted: :twisted: :twisted:
Ето един по темата....
Въпрос :?: Колко клубари трябва да се съберем на масата в Стоьо за да му изпием ракията?
ДОКО Wrote:Ето един по темата....
Въпрос :?: Колко клубари трябва да се съберем на масата в Стоьо за да му изпием ракията?

А колко му е голяма "масата" Big Grin ,и за колко време трябва да се справим Tongue
Питам...,щото да знам колко дни да си пусна отпуска Big Grin
Ха сега де :roll: Big Grin :twisted: Който даде правилен отговор ще го водя на ракиен тест драйФ из региона :lol:

П.П. Знаех си, че не съм се объркал с някой друг форум Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
А като се има в предвид и опитът ти в ралитата и тяхната организация...????
Можем цяла вечер да обикаляме площада на Казанлък и пак да не се намерим.
Big Grin Big Grin Big Grin
В този ред на мисли планинско автомобилно състезание Шипка ще се проведе на 30 и 31.10.2010г. трасето е с дължина 7км. и е по пътя към връх Бузлуджа. Който има възможност може да присъства, дори и на връщане от срещата на Узана. Обикновено състезанието свършва малко следобяд в неделя/събота са тренировките за място/, но това само ако всичко е наред и някой не дай Боже не се "омятка" из дърветета.
100Y0 Wrote:Ха сега де :roll: Big Grin :twisted: Който даде правилен отговор ще го водя на ракиен тест драйФ из региона :lol:

П.П. Знаех си, че не съм се объркал с някой друг форум Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Знам,че много ракийка имаш ,ама и аз много хора познавам :partyman: все клубари.
Ем те всички са клубари от :
Клуба на пенсионерите;
клубът на Основателите на клуба;
клубът на клубарите от клуба;
клубът на риболовците ; и тн(пропуснах ли някой)
:roll: :wink: :!: :?:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23