Волво Клуб - България

Full Version: Предложение за стикери-обемни
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
bell Wrote:Хаха трябва й един и на фейса
Wink Знам...
Ако може 2 бр. стикери с еленчето за мен (нали съм си горски не съм виждал отдавна елен та затова най-вече ме влече към тези стикери) :mrgreen: и да питам :?: има ли от стикерите за регистрационните номера, ако има ще искаме 10 бр.
Да попитам, има ли още стикери и ако да от кои модели?
benjito Wrote:Да попитам, има ли още стикери и ако да от кои модели?
Wink
От кои модели стикери има и ленти за номерата?
Колеги, имаме ли някакъв изработен модел на лайсните, които се поставят на регистрационните номера?
popsy Wrote:Колеги, имаме ли някакъв изработен модел на лайсните, които се поставят на регистрационните номера?
Има колега,но точно в момента не мога да намеря подходящата снимка за да ти покажа...,може би утре Smile

Didovolvo1.9td Wrote:От кои модели стикери има и ленти за номерата?
От стикерите има "жълт лос", а лентите за номерата са налични.
kire Wrote:
popsy Wrote:Колеги, имаме ли някакъв изработен модел на лайсните, които се поставят на регистрационните номера?
Има колега,но точно в момента не мога да намеря подходящата снимка за да ти покажа...,може би утре Smile

ОК. Супер. Чакам да видя дизайна, за да знам дали да си взема.
Благодаря предварително,
kire Wrote:
popsy Wrote:Колеги, имаме ли някакъв изработен модел на лайсните, които се поставят на регистрационните номера?
Има колега,но точно в момента не мога да намеря подходящата снимка за да ти покажа...,може би утре Smile

Някой колега няма ли снимка за да покаже как изглеждат?
popsy Wrote:Някой колега няма ли снимка за да покаже как изглеждат?

Съседна тема Wink <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=21299&start=390">viewtopic.php?f=16&t=21299&start=390</a><!-- l -->
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9