Волво Клуб - България

Full Version: Среща 5 декември в Пазарджишка област
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Здравейте!
Имам честта да поканя всички колеги от нашенската област и разбира се всички останали от другите области на среща тук в нашия регион. Срещата ще се състои на 5-ти декември, което е неделя. Мястото и часът тепърва ще бъдат определени. Нека всеки, който желае да присъства да даде своето предложение за място и час. За сега има едно предложение от Чавдар (killara) за среща на Юндола в базата на лесотехническия университет. Очакват се още предложения!
Поздрави Smile
А за предложението за Юндола мисля че няма минус,и защото пред базата на лесото има голям паркинг а самата база е снабдена с барче и огромен ресторант и е доста топло, даже е хотел и ако е в събота който иска може да преспи там.
На Жорката пък казвам че 3км права без никакъв наклон има преди Юндола .
:drinkers: :occasion5: :occasion5: :partyman: :drinkers:
Ние даваме заявка за присъствие Smile ,като час за срещата...към 12.00 примерно... :roll:


Поздрави:Дани и Кире ООД
Ние сме там, Юндола е перфектен вариант, няма такова съвпадение-ще сме от 3.12. на Цигов чарк и оттам ще отскочим, близо ни е, на около 35 км от Цигов чарк, знам го къде е това база на Лесотехническия ли е, какво е, ще се видим там Кире и Дани и всички други, в 12ч нали...на 5.12 . в неделя, само искам потвърждение по телефона, че ще има среща, Кире ми го има мисля, ако друг ще ми потвърждава тел. ми е 0898790600 или 0889216028 Жоро от Пловдив, тези които ще минават през Батак и Цигов чарк да ми звъннат да се разберем и може да пътуваме заедно до Юндола.
Тъй тъй,joro the driver 17.Какво ще правят Пловдивчани през Батак и Циговчар,та да карат до Юндола.
Лично аз препоръчвам на всички да се качат през Белово.
Тези които идват от София да слязат на Ихтиман от магистралата,от там по старият път през Костенец и после от Белово на дясно за ЮНДОЛА.
За тези от Пловдив също е по добре да се качат през Белово,ама те си знаят.Щото може да решат да проверят къде е отседнал Жорката.
И аз ще дойда на тази среща.Още от събота ще съм в региона. :wink:
От къде ще дофтасам,ще е тайна. Big Grin
Kangalov Wrote:От къде ще дофтасам,ще е тайна.

Изобщо не съм се съмлявал Кръстник че може да кацнеш и като НЛО Big Grin Big Grin Big Grin
Kangalov Wrote:Тъй тъй,joro the driver 17.Какво ще правят Пловдивчани през Батак и Циговчар,та да карат до Юндола.
Лично аз препоръчвам на всички да се качат през Белово.
Тези които идват от София да слязат на Ихтиман от магистралата,от там по старият път през Костенец и после от Белово на дясно за ЮНДОЛА.
За тези от Пловдив също е по добре да се качат през Белово,ама те си знаят.Щото може да решат да проверят къде е отседнал Жорката.
И аз ще дойда на тази среща.Още от събота ще съм в региона. :wink:
От къде ще дофтасам,ще е тайна. Big Grin
Тъй тъй Вальо, пътищата из страната и по-точно този регион са ми ясни като на длан, но аз нямам предвид тези от Пловдив, а тези от Пещера и региона или Велинград, иначе за всички е много ясно това което ти препоръчваш, естествено, но има и други клубари които не са от Пловдив и моето мнение е насочено именно към тях.
Току що се връщам от базата на Юндола и датата 05.12.2010 е перфектна като замисъл и всичко е свободно като хотел и ресторант.
Управителя на базата ни предложи даже и меню за сромните 23лв което включва :
овчарска салата пилешка пържола пане с гарнитура задушени къртофи луканка-50гр паста-усмивка франзела или питка със сусам изпечена на място минерална вода безалкохолно 1бр ракия поморийска 50гр вино бяло или червено 250гр . Тва е по желание и всеки може да си поръча по принцип каквото си поиска .
Нащракахме и малко снимки от красотите на базата .
Кире и знаме за вземеш
Нещо нестана със снимките и ще опитам пак
Свободна консумация е идеален вариант, не сме толкова много че да се правят чак менюта и т.н.
Pages: 1 2 3 4 5