The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ТЕ СА НАША ГОРДОСТ

#51
ами аз какво да Ви кажа? нов съм още за съжаление никовете почти не ми говорят нищо /да ги вържа с определени хора/. обаче от както станах член на клуба не съм пропускал среща в софия. за съжаление служебни ангажименти не ми позволиха да дойда на националната и варненски срещи. искам да Ви кажа че не съм разглеждал други клубове по нета и не ми и трябва - тук си ми хареса. имах три проблема с моята колица - и трите се оправиха благодарение на вещите съвети на клубари от форума. да не Ви казвам колко други интересни неща открих в тоз форум. евала на всички дето го правите жив този клуб. Confusedupz:

пп - надявам се утре да се здобия с ново возило /не от магазина разбира се/ и "виновника" ще е Жоро макар и да не го знае още. и още нещо - често пътувам лятно време до Варна /този уикенд съм там както и след 25 август. варненци дайте да се видим на по бира ще черпя.
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)