The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шум в радиото ???

#1
значи ситуацията е следната:
както се разбира от заглавието, имам много кофти шум( виене което се мени с оборотите и го чувам в колоните). имам DVD на което си пускам музиката, както бях показвал в тази тема.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=28106">viewtopic.php?f=34&t=28106</a><!-- l -->
звука до скоро го вкарвах през един FM трансмитер, но си е тъпа работа, и се взех един Yatour, с него нямам проблем бачка си чисто, вкарвам през AUX входа звук от телефона пак е ОК, но в момента в който вкарам звук от DVD плеъра, се чува това ВИУУУУУ ВИУУУУУ. ясно е че имам шум от някъде. рових се по форуми, или е алтернатор или може би е от ксенона, ще пробвам довечера на изключени фарове, въпроса е ако не е и от там, с филтър ще стане ли на входа на захранването на DVD то, и ако да какъв да ползвам? всичко това съм го захранил от запалката, или да дърпам ново захранване директно от акумуатора, и да го сложа през едно реле на което бобината ще я захраня от запалката за да може при гасене на колата да го гася. приемам всякъкви идей и предложения. като за начало ще сменя кабела междy DVD то и Yatour - a с по хубав.
а забравих да кажа че dVd то е на 5V и имам една щуротия която от 12V го прави на 5V - 2А, абе варианти за шум много, въпроса е как да ги филтрирам?
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)