The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
А някой отварял ли е ЖАБКА, дето не се отваря ... Е аз - ДА!

#1
Е-й-й ... мама му стара! ...

А-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а!....
/да се навикам малко!/ Confusedhock:

То в София от тея павета какво друго ТЪПО да се случи?! :x


Та по същество и по проблема.
Значи не съм си заключвал жабката
... излизам сутринта и си се возуркам както всеки ден ... задръствания, павета... ежедневната скука и нищо необичайно!

А, смених си и гумите - /ако евентуално има пръст в проблема усукването на купето примерно, ама е много теоретично-вероятно./
При мен е бърза процедурата - вадя зимния комплект, който си е с метални джанти и е готов - и свалям летния к-т с алуминия ... и толкоз. Мога и сам да го правя, ама ... ако трябва да се допълва азот, а и гевезлък - да не се цапам над ... някъкъв предел - отидох на гумаджия, та ... гумаджия ги сменя.

И се прибирам преди малко към къщи ... трябваше ми някакви мокри кърпички да си избърша ръцете /а ги държа в жабоКикерницата/... и-и О ЧУДО! :evil:

ЖАБОЦИЯТА НЕ СЕ ОТВАРЯ!!! Ле-ле!

Извадих ключа, заключвах-отключвах ... ръчката нагоре в единия вариант и в другия ... НЕ и НЕ ... разбрах колко е сигурна!
Е без да троша, де ...

Значи, някой посветен /като бай Мевдо, да речем/ или някой който се е веселил с подобен проблем - да даде акъл по темата!

МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ОТВОРИ С НЯКАКВО РАЗВИНТВАНЕ /да речем/ ЖАБКАТА?
Варианта с "ЧУК и ВЪЛШЕБНИ ДУМИ" ... го оставяме за накрая ...

Явно някакво жилце се е откачило или не знам ...

Ако някой има възможнаст да снима отвътре жабката /как точно беше ключалката/ та да знам как да я ръчкам, че не я помня точно настрани ли два зъба се разтваряха или някаква схема на механизма да даде... за разглобяването да съм наясно - ще съм благодарен!

Знам, че ключа на жабката:
във вертикално положение е Отключено
в хоризонтално - Заключено.

Какво ми дойде да се веселя, значи!
... Мама му стара, е-й-й ! ...

:roll:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)