The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
пресни цени от мотопфое

#1
Днес ходих до мото пфое младост да задам нЕколко въпроса защото един симпатяга с ударена в40 ми иска 40лв за уплътнението на купето за шофьорската врата и 40лв за задните две скоби за заключване на коланите.
та отивам си аз в мф и невинно и по детински питам ама вътрешно съм се стегнал.
въпроси
1 предно дясно уплътнение на купето за лявата врата - 150лв
2 задните сдвоени отляво скоби за заключване на коланите коланите 144лв
3 кори под мотора 2 са по 54 и 106 лв + 11 лв за крепежите = 170 лв
4 въздушен филтър 45 лв
5 на климатика има ли филтър да знам като го сменям колко ще ми струва- 81лв - задължителен и имало опция т.е. гнездо за допълнителен карбонов за 92лв за миризми от изгорели газове като карбоновия не заменя първия а е допълнителен?!?

до тук държах здраво ръба на плота и се усмихвах на мацката зад щанда щото бях се стегнал колкото мога и кой ме накара да допълня тъпите си въпроси с неща дето не са от значение освен за визията и гъзарията

6 преден десен калобран - 155лв бамммм за еана педя пластмаса
7 задните дали не са по евтини щото си ги имам ама малко са се посчупили- да има по 161лв бройката баммммм

и за да се довърша тихичко пошепнах
8 отзад в дясно има един малък подкалник колкото тефтерче да държи калобрана и бронята за металната част на калника не че ми пречи липсата му ама ако е по-евтин там да не трепка бронята - даннннннн пайк 160лв

казах тенкю и тихо помолих да изтрие от поръчката всичко освен корите под мотора и да изчака да проведа преговори с жената за разхода....

ПП може да не коментирате а да споделите цени на мф за части за колите си - ей така да си ги знаем та като ти кажат някъде 100лв за еди кво си да си щастлив че си се отървал с толкова
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)