The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
привет

#1
хай на всички в тоз форум.вече и аз станах член/не такъв мъжки член /който знае вица ще се сети а който не ще го кажа в темата за вицове но някойдруг път че сега главата ми пуши и ще си излея болката пред вас.проблема ми е следния имам си от месец едно 850 с мотор 2000 куб 10 винтила бензин от 3 дни ми направи впечатление че ми намалява антифриза в казанчето а теч невидях никъде .вчера закарах колата в сервиз да я погледнат и се оказа че антифриза се меша с маслото .та разглобиха я майсторите и според тях проблема бил в главата най вероятно била спукана и за да няма съмнения щели да я пратят на ренген или нещо от този род да я проверят и щели да ми се обадят днес за резултат.тръгнах си от сервиза се едно като от погребение целият свят ми беше крив и като очаквах най лошото започнах да си търся части /глава/ . като незнаех за този форум започнах издирването в мобилето и резултата беше тел сметка сигурно за 50 лв а части никакви .добре че едно приятелче ми каза че почти всяка марка кола си има и клуб и да се пробвам в него и вчера сутринта започнах на първото търсене ви открих.зарадвах се и си казах " офф най накрая си реших проблема " да ама не .за да пиша тук трябва да си регистриран .викам си това е лесно и бърза процедура .е да ама не . от вчера сутринта си направих регистрацията а бях одобрен чак късната вечер абе направо през ноща .някой ще каже "е какво толкова че си чакал един ден " но ме разберете мен с какви нерви чаках да стане това с надеждата че тук е решението за мен а не ме одобряват .но както и да е поне използвах времето да чета и найстина падна голямо четене .прочетох почти целия форум "ако някой незнае нещо да се обърне към мен веднага ще му кажа къде и какво пише във форума даже знам и кой го е писал ."шегичка".та да се върна на проблема който ме доведе до тук .издирвам такава глава и ако някой знае нещо да ми се обади може и по скайпа или тук да ми пише .знам че не в тази тема и за части но аз да си кажа болката а и ще си пусна и темичка в раздела КУПУВА това е засега от мен



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)