The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Каква температура поддържат Volvo S40 .

#1
Здравейте колеги , искам да ви попитам чисто информативно , понеже имам Волво S40 1999 , каква температура поддържат тези коли според инфо центъра , през зимата и през лятото , знаете има разлика в температурите навън . Тези разлики в температурите повишават ли работната температура на двигателя ? Благодаря за мненията предварително ! Поздрави ;]]]
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#2
momcho00 Wrote:Здравейте колеги , искам да ви попитам чисто информативно , понеже имам Волво S40 1999 , каква температура поддържат тези коли според инфо центъра , през зимата и през лятото , знаете има разлика в температурите навън . Тези разлики в температурите повишават ли работната температура на двигателя ? Благодаря за мненията предварително ! Поздрави ;]]]


Нормално на дълъг път 90-92 градуса Целзий.
При задръствания в София лятото на 97 градуса Целзий се включва перката!
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#3
при мен зиме и лете си е точно водоравно (на и петнайсе) ... не знам колко е това като темп.
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#4
bell Wrote:при мен зиме и лете си е точно водоравно (на и петнайсе) ... не знам колко е това като темп.


Грешно отчита...Не е възможно....Нещо температуран датчик да не езамърсен/от тук и по-слабо чувствителен....
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#5
И аз съм така като колегата bell
Reply

#6
Razsipnik Wrote:
bell Wrote:при мен зиме и лете си е точно водоравно (на и петнайсе) ... не знам колко е това като темп.


Грешно отчита...Не е възможно....Нещо температуран датчик да не езамърсен/от тук и по-слабо чувствителен....

Хората говорят за коли без инфоцентър - със стрелка. :-) Иначе зиме, лете - между 85 и 97, ако има разлика между зима и лято - термостата е за смяна.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#7
Аз съм с инфоцентър и зимата е около 80- 84 градуса, а лятото е около 92-95 градуса и се вкл.перката.Над тази стойност става опасно.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#8
И при мен беше 80-84 с термостат на Gates. Случайно попаднах на каталог на Gates и видях, че нямат модел за Волво. Смених го с оригинален защото реших, че повече не искам да се занимавам с това и сега под 85 не пада.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#9
Колега, при мен с оригинален Валер от МП държи 88-91 на дълъг път, в София ако се влача стига до 102градуса, иначе зависи колко съм я карал но е около 90те.. Там се включва перката и сваля до 96 за по-малко от минута. Работата на место специално при мен води винаги до високи температури. В движение няма грижи.
Reply

#10
При мен като сменях термостат и на стария и на новия пишеше 89градуса. Значи там някъде е нормалното.
VOLVO V40,1.9TDI 97г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)