The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Клубът в Пловдив...и не само там

#91
Който иска да прави клон само да се обади и да намери поне 5 члена от съответния регион, за по-малко от 5 души не си струва да се прави цял клуб.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#92
Който иска да прави клон само да се обади и да намери поне 5 члена от съответния регион, за по-малко от 5 души не си струва да се прави цял клуб.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#93
Само да отбележа, че за официална регистрация на клон, са необходими 10 души. Това по устава, но не е задължително да е регситриран. Може само да ви амбицира да разпространявате клубното дело колкото се може повече.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#94
Само да отбележа, че за официална регистрация на клон, са необходими 10 души. Това по устава, но не е задължително да е регситриран. Може само да ви амбицира да разпространявате клубното дело колкото се може повече.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#95
ами и аз туй казвам:сега е момента ,докато има бахур и джумерки и др. подобни .
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#96
ами и аз туй казвам:сега е момента ,докато има бахур и джумерки и др. подобни .
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#97
Колеги,честито имаме си вече не един регионален представител,a трима. От Пловдив - V 40 fen, Враца - IZEX и Благоевград -robertinokotev. :lol: :ctf:
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#98
Колеги,честито имаме си вече не един регионален представител,a трима. От Пловдив - V 40 fen, Враца - IZEX и Благоевград -robertinokotev. :lol: :ctf:
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#99
EMETO1 Wrote:Колеги,честито имаме си вече не един регионален представител.А, трима.От Пловдив-V 40 fen,Враца-IZEX и Благоевград-robertinokotev. :lol: :ctf:


Благодаря на всички Ви за доверието към мен!Успех на колегите от клонове Враца и Благоевград!След като сме вече факт и ни "ръкоположихте" , следващата среща ще почерпя ;-)
Апелирам към феновете от източна България - Дайте "признаци на живот" да се разрастнем и нататък!:-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

EMETO1 Wrote:Колеги,честито имаме си вече не един регионален представител.А, трима.От Пловдив-V 40 fen,Враца-IZEX и Благоевград-robertinokotev. :lol: :ctf:


Благодаря на всички Ви за доверието към мен!Успех на колегите от клонове Враца и Благоевград!След като сме вече факт и ни "ръкоположихте" , следващата среща ще почерпя ;-)
Апелирам към феновете от източна България - Дайте "признаци на живот" да се разрастнем и нататък!:-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)