The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Една идея...

#1
Здравейте приятели Smile
От доста време имам идея да направим значки за нашите коли,закачени на предната решетка примерно :roll: ,и с гордост да показва изминатите километри Smile
Идеята е взаимствана от Волво Карс..., <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvocars.com/bg/top/about/values/pages/quality.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvocars.com/bg/top/about/v ... ality.aspx</a><!-- m --> но нашият проект е различен.
Ето как изглеждат примерните варианти:


   
   
   

Темата е отворена за предложения всякакви,било за визията,цвета,надписите,големината,и др.
Първия прототип ще е готов скоро,надявам се за срещата в София да е у мен.

Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#2
Аз съм за но как да си разберем реалните километри на колите като масово са барани километражите :?
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#3
И аз това се питах.Май първо ще трябва да ходим до МП и от там ако могат да ни кажат колко са реалните Big Grin
Reply

#4
И аз съм за , ама и моя са го строшили при опит на връщане на 352 000 Big Grin .
Иначе идеятя е бомба, пръв давам заявка дори и за прототип .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#5
За мен 2 броя - 200000 и 300000 От сините!!!
Моля, обърнете внимание на правописа! Според мен, трябва да е, примерно "200000 километра комфорт"
Мерси!
Reply

#6
Подкрепям тази идея!!!Правя предложение и за междинни километри: 150 000, 250 000, 350 000. Поздрави!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#7
тя идеята си я бива, но за километрите съм на друго мнение... то в тия модерни времена, при това непрекъснато излизане на все по-нови и по-хубави модели... та въпроса ми е: кой ще си кара колата чак толкова много хиляди километри? :roll:
PS: аз първото си Volvo го карах 45 000 и го смених с друго. 8)
Infiniti Q60 Cabrio 320hp
Infiniti EX37 GT Premium 320hp eх
Volvo XC90 2.5T 210hp ex
Volvo 760GLE 2.4TD 105hp ex
Reply

#8
абе има всякакви хора, с всякакво мислене, примерно баща ми през 1996 год. си купи 4 годишен тогава Хюндай от комшия, който го беше взел за разнообразие на Субаруто си - колата беше на 17000 км и сега я кара още, тя е на 180000км вече, а през тоя период е сменял освен консумативите масло, филтри, ремъци, накладки и т.н., само части по предницата на 2 пъти и сега ще сменя съединител, тампони на амортисьорите и дисковете на спирачките, та него никой не може да го убеди в покупката на дори много запазена кола на старо-та дори тази му покупка беше с адско навиване от семейството-той пак искаше чисто нова. Аз пък съм имал само коли на старо-сегашното ми Волво е на 380000 км приблизително, щото засичам по борд комп и тетрадка откакто ми се развали километража за навъртени км на 252000км, а този за скорост си работи, купих го през 2006 г. на 212000 км и смея да твърдя че бяха реални според мото пфое и италианските представители на марката в милано и компютрите им.
Reply

#9
искам да поясня: и аз си карам коли втора ръка, не сме чак толкова богати, че да караме все нови и да ги сменяме през две-три години... исках малко да доразвия идеята... в смисъл, че тези километри да са навъртени от вас самите Big Grin ... за предните собственици как са я карали и колко и как са я подържали може в повечето случаи само да се гадае... :roll: струвами се, че не върви да си вземем някоя стара барака с неизвестен произход и веднага да и лепнем примерно 500 000 км и почти да не сме я карали :wink:
Infiniti Q60 Cabrio 320hp
Infiniti EX37 GT Premium 320hp eх
Volvo XC90 2.5T 210hp ex
Volvo 760GLE 2.4TD 105hp ex
Reply

#10
raceteam Wrote:Аз съм за но как да си разберем реалните километри на колите като масово са барани километражите :?
Е на този въпрос не мога да отговоря :wink: ,предполагам всеки знае състоянието на колата си и може да прецени.

Rostislav Wrote:Моля, обърнете внимание на правописа! Според мен, трябва да е, примерно "200000 километра комфорт"
Мерси!

Идеята ми беше надписа отдолу да не е обвързан пряко с цифрата,и "километри комфорт" да е като мото Smile ,щото "клуб 200000 километра комфорт" не ми звучи добре...,но ако кажете ще го променим Smile

Jeronimous Wrote:та въпроса ми е: кой ще си кара колата чак толкова много хиляди километри?

Аз колега... Smile ,има хора като мене които си обичат колите,викат ни "традиционалисти" Big Grin
Майтапа настрана...,и не искам тук да дискутираме предпочитанията си за модели Волво,има хора които карат автомобилите си десетилетия,даже ги завещават на внуците си Big Grin :lol:

Щеше ми се някой да спомене в коментарите си дизайна,цветовете :roll: ,но май всичко си е перфектно 8)
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)