The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Изрязаха и откраднаха парче от задния ми стоп!

#1
Трудно е да се повярва, но се случи! Изрязаха парче от горната дясна част на левия заден стоп на 240 седан. Ако го видя ще го позная, защото преди година смених целия стоп с нов (за 118 лева) и пластмасата стоеше като нова. Силно съм ядосан, защото притежаването на 240 следва да вмени на индивида друго отношение. Случката стана в Перник (и моля повече да не ми разправят, че там има само голфове). Та ето и молбата ми - ако някой има такъв стоп - да каже, а АКО НЯКОЙ ВИДИ КОЛА С ТАКОВА ПАРЧЕ НА СТОПА - ДА НАПЪЛНИ АСПУХА С КАРТОФИ ЧАК ДО КЛАПАНИТЕ!
Reply

#2
Е не е истина! Да бяха взели стопа, разбирам, ама да го изрежат ?!? Confusedhock: :tfrag: :minigun: :gib: :chain: :trans: Confusednipe:
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#3
Ей това е наглост!
Добре бе, в Перник едва ли има повече от пет 2-ки в движене на кръст...
Имаме няколко редовни колеги тук във форума, които са от Перник... да се оглеждат за 240-ка и като видят такава да мятат по едно око на стопа.
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#4
Това, наистина не може да ми го побере акъла!...
Обаче, имам и особен поглед по въпроса...
Сигурно ли е, че е изрязано парче от стопа!? Защото, тия многосекционни стопове имат и свойството да се отлепят от рамката?
Ако може, прати една снимка на проблемното място! Мисля, че имам някакви стопове, та, ако ги имам със здрави такива модули мога да ти ги пратя... Щото и моите в архива не са здрави.
Reply

#5
Колега аз имам два стопа от двойка седан ако станат за твоата ги подарявам . Е неса първо качество ,но ако нещо ще ти свършат работа . Тук е момента разбиращите от външен вид на 2хх да кажат колко вида стопове имат защото моит е са от първите имам предвит седемдесетте години на миналия век
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#6
И аз трябва да имам един някъде само че не знам в какво състояние е. Я снимай какво точно са гепили за сверка...

И хич не се чуди. Точно преди година ми свиха предният мигач, мама им .............. крадлива...И то в Бургас...Оставих я за два часа има няма и като се връщам - гледам няма го. Беше в една затънтена уличка и явно са имали време да бачкат споко щото беше махнат барабар с щипките на леглото и клемите за свързване. Добре че не съм ги сбарал докато го правят щото можеше да има и смъртни случаи, освен хора в болница. В тоя момент бях с дъщеря ми ама така се развиках и разпсувах,че детето милото се разплака от уплаха..И още не съм си взел нов,ама ако го видя тоя моя стария на некой там не ми се мисли какво ще става :minigun: :minigun: :minigun:
Reply

#7
Доста неприятна история, но вече нищо не може да ме учуди! Confusedhock:
Наистина не са много 240-ките, които съм виждал из Перник, но ще хвърлям по едно око на стоповете като видя такова!
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#8
Ц ц ц , малоумна работа, колега..... аз съм се будил сутринта и за добро утро - взета чистачка и счупено огледало - ей тъй някой да си е направил пияния кеф... глупава работа...
Последни новини от България и света.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)