The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вода(конденз) във фара

#1
Колеги абе от миналата седмица единия фар ми се пълни с вода( по скоро като конденз) а пък не е спукан. Не намирам причина цяла зима няма проблем а изведнъж- този проблем. Някакво решение да предложите?
Volvo V 40, 1999, 2.0 140hp
Reply

#2
Ако конденза се е получил след автомивка,майката му е каране на фарове и от топлината влагата ще се изпари.Което значи че някъде фара ти е разхерметизиран и се навлажнява.Имаше тема как се отваря фар и се оправя със силикон мисля.........
Трябва само да внимаваш с рефлекторите,че им падало покритието при забърсване и ще си отвориш по-голяма работа!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#3
Имах същия проблем.Ето как го отстраних.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=19623&p=156228#p156228">viewtopic.php?f=8&t=19623&p=156228#p156228</a><!-- l -->
УСПЕХ
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#4
Мерси колега ама не смея да го разглабям защото незнам дали ще успея да го събера. Като се оправи времето ще отвора капачката да изсъхне и ще вида кво да права.
Volvo V 40, 1999, 2.0 140hp
Reply

#5
snedkov Wrote:Мерси колега ама не смея да го разглабям защото незнам дали ще успея да го събера. Като се оправи времето ще отвора капачката да изсъхне и ще вида кво да права.
То , аз когато ми се получи така я карах 20 мин. някъде през деня на дълги светлини и изъхна.Само за инфо ти казвам.
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#6
momcho00 Wrote:
snedkov Wrote:Мерси колега ама не смея да го разглабям защото незнам дали ще успея да го събера. Като се оправи времето ще отвора капачката да изсъхне и ще вида кво да права.
То , аз когато ми се получи така я карах 20 мин. някъде през деня на дълги светлини и изъхна.Само за инфо ти казвам.

Ще я покарам да изсъхне и ще вида при автомивка дали влиза. Ще го оправим некаксиSmile
Volvo V 40, 1999, 2.0 140hp
Reply

#7
SPAM! SPAM! SPAM!
Колега, ако не го оправиш проблема с водата във фара - свиркай ....
Знам къде продават рибки - аквариумни..... Big Grin Big Grin Big Grin

P.S. Извинявай колега, ама не издържах ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#8
npackoBko Wrote:SPAM! SPAM! SPAM!
Колега, ако не го оправиш проблема с водата във фара - свиркай ....
Знам къде продават рибки - аквариумни..... Big Grin Big Grin Big Grin

P.S. Извинявай колега, ама не издържах ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Аха. Еми казвай каде е тоя магазин за рибки аз аквариума си го имам.
Volvo V 40, 1999, 2.0 140hp
Reply

#9
Колега,ама да знаеш че,сложиш ли рибките,няма светкане на лампичката.Иначе ще ти стане аквариума на скара. Big Grin Шегувам се.Успех с фара и не се притеснявай,на всеки се е случвало.
Reply

#10
Как бе, те рибките трябва да им сложиш нагревател. Крушката грее => всичко е точно. Само една помпичка за въздух трябва да се пригоди и си готов за автоизложение.

Сега сериозно:
1. Карай 1-2 дена на дълги. Гадно е за околните, няма как.
2. Разглоби го - не е такава философия.
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)