The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Важна тема: Кодове на грешки за 4хх серията с ABS и SRS

#81
Мерси колега аз разбрах уж как работи като изчетох цялата тема един от колегите е качил една програма свали е разгледай и ще ти се изясни малко Smile Smile
Reply

#82
Колеги днес правих тестове на мойто всичко е окей!!! Smile Smile Smile
Reply

#83
Колеги, днес пробвах да прочета грешките на моята машина, обаче като сложа оная джаджа в дупка 2 лампичката свети постоянно, слабо. Натискам но не прочита грешките, само си свети постоянно. После натиснах и задържах повече от 5 секунди, ефект никакъв. На дупка 3 ми дава грешките 4-4-4 и 2-2-3 това май е защото имам проблеми със задните спирачки. Но някой има ли представа защо на дупка 2 се случва така - свети постоянно и слабо като сложа оная джаджа?!
Reply

#84
здравеите-при мен след сваляне на акумулатора за 2-3 дни след това ми даде грешка на АВС--захранване на хидравлични клапани някои може ли да каже какво значи това и как да го оправя
Reply

#85
Здравейте колеги. При мен при възможната джаджа имам 6 дупки но са 1.2.3.5.6.7
от които имам метално от вътре на 1.2.3. на 6 и 7 ? WTF ?!?!?!
Но само 2-рата работи
като дадох да чете грешките ми даде 122,123, 223?
някой може ли да каже за какво става въпрос?
Нямам АБС и колата ми е 440-ка 96г. 1.6 п. инж. с климатик, подгряване на седалките, чистачки на фаровете, ел. огледала и май това са
Reply

#86
V-Power Wrote:Здравейте колеги. При мен при възможната джаджа имам 6 дупки но са 1.2.3.5.6.7
от които имам метално от вътре на 1.2.3. на 6 и 7 ? WTF ?!?!?!
Но само 2-рата работи
като дадох да чете грешките ми даде 122,123, 223?
някой може ли да каже за какво става въпрос?
Нямам АБС и колата ми е 440-ка 96г. 1.6 п. инж. с климатик, подгряване на седалките, чистачки на фаровете, ел. огледала и май това са

Виж страница 4-ри там съм писал точно за слот 2 Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#87
Здравейте как да направя диагностиката ?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)