The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vseki variant e ot polza

#1
От София сым, но Пловдив не е толкова далече в крайна сметка Smile Освен това съм клиент на пловдивското мото-пфое, така че ако дадеш кординати на тези сервизи ще съм ти мнооого благодарен Smile))
Reply

#2
Добре, надявам се да се ориентираш добре в Пловдив.

Единия сервиз се намира на бул. България (бивш Москва - минава покрай Панаира) по посока на Рогош. Движиш се от Пловдивски Панаир към Рогош. След като свърши панаира, в дясно има мост. Ти Продължаваш направо след моста и на 30 метра се опитваш да завиеш на ЛЯВО. Там има газстанция и автомивка. минаваш между тях и продължаваш, като избягваш дупките. Там където започва халето, в първата клетка е работилница за брони. Питай ги. Те ми бяха намерили на цена около 450 лева.

Втория сервиз се намира на бул. Лиляна Димитрова (сега се казва по друг начин, но незнам как) На същия се намира и Мото-.....
Та, движиш се в посока Свиленград. Подминаваш Мото-..., което ти остава от ляво, гледаш в дясно има бензиностанция. От бензиностанцията започва и едно локално платно. Тръгваш по него. След бензинката е предрставителство на Ауди или нещо такова и след това има има един вход, на двор. Влизаш в двора, и леко в ляво има клетка с жълт надпис Shell Helix, там е. Шефа се казава Кольо(Никола) Пусалски или нещо такова. За фамилията не съм сигурен.
Та тук ми предложиха бронята за 750 лефа.

Ако не ти е ясно, питай пак!

П.С.:Можеш да се регистрираш във форума. Неискат пари!
I'd like mornings better if they started later
Reply

#3
Мерси за инфото Big Grin
А относно регистрацията, регистриран съм но ползвам Макинтош и нещо не мога да се логна Sad Sad Sad
Reply

#4
Garfield Wrote:...
П.С.:Можеш да се регистрираш във форума. Неискат пари!

За сега Wink
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#5
HeBeH Wrote:Мерси за инфото Big Grin

Ти зарежи инфото...
Ще можеш ли да намериш местата?
I'd like mornings better if they started later
Reply

#6
вероятно да, но ще ходя другата седмица. Чакам да ми платят застраховката :twisted:
Най-доброто, кото открих до сега е само пластмасата, нова за 400 лв.
Тези цени, които казваш за цялата броня ли са или само за горната пластмаса?
Reply

#7
Тази за 750 е цяла броня. Сигурен съм, 'щото закарах колата без броня (всичко беше свалено) и си я получих с броня.
А за другата незнам.
I'd like mornings better if they started later
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)