The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Трябва ми помощ в Русе

#1
Имам Volvo V40 1.9 Дизел '99г., с което пристигнах от София в Русе. Само че по пътя ми се появи странен шум, а утре с него трябва да пътувам до Букурещ. Дали някой утре преди обяд може да му хвърли един поглед, ще си платя за диагностиката?

Васил Сбирков
0889360767

Благодаря предварително
Reply

#2
Какво точно се чува колега.Ще се опитам да ти пратя помощ,че аз съм си на село :oops:
Reply

#3
Колега звънни на този номер 0898791050 и търсиш Пенчо.Успех
Reply

#4
Шумът е подобен на изпускане на въздух, колкото повече газ подавам, толкова по-силно се чува. Но не е свързано с оборотите и скоростта, а с подаването на повече газ. Чувам го някъде откъм скоростния лост отдолу като съм вътре в колата. На празен ход почти не се чува, а най-вече на скорост като карам.

Мерси за бързия отговор.
Reply

#5
А дали всички маркучи са си поместата.Както казваш ми прилича на спукан маркуч.
Reply

#6
Драсни после някой ред да кажеш какво е станало.
Reply

#7
Здравейте, колегата няма достъп до интернет и затова аз пиша от неговия профил. Все още не може да се свърже с човека, но ще пробва по-късно пак. А относно маркучите - прегледал ги е и не изглежда като да е от някой маркуч.

Мерси отново за помощта!
Reply

#8
Ходих до Букурещ и се върнах успешно, макар и с голямо притеснение какво ще се случи по път. Вече съм в София и съм в свои води. На прибиране шума намаля, но колата започна да губи повече мощност, което ме наведе на мисълта, че наистина има спукан маркуч и дупката просто нараства, което води до намаляването на шума и загубата на мощност. На Витиня едвам се изкачих и отзад пушеше доста солидно.
Днес вкарах колата в сервиз и се оказа, че това е проблема наистина - спукан маркуч. Сега чакам да оправят нещата и скоро пак да съм на линия по пътищата.
Благодаря на всички отзовали се!
Reply

#9
Всичко е добре, когато завършва добре.
Моторджийте бяха ли доволни?
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#10
Всички бяхме доволни, че мина нормално. А моторджийте бяха все пак на концерт Motorhead, плюс това те не бяха огрижени като мен дали ще мода ги прибера посреднощ в БългарияSmile
[Image: ab218468.gif]
Volvo V40, 1999, 1.9Diesel - 95HP
[Image: ab276647.gif]
Volvo V70, 2007, 2.4D5 - 185HP
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)