The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
приятна изненада в МОТО-ПФОЕ

#21
Братче, това беше направо удар под кръста. Момчето /stosisi/ няма да може да мигне!
Хубавите хора сме на изчезване! Пазете ни, Ние сме ваши!
Reply

#22
Братче, това беше направо удар под кръста. Момчето /stosisi/ няма да може да мигне!
Хубавите хора сме на изчезване! Пазете ни, Ние сме ваши!
Reply

#23
Не знам от къде пазарувате , явно от магазини които "тепат кьоравото", цените за ангренажни ремъци (на едро) са средно 15 евро , за ролки (на едро) средно 20 евро , смятайте си сами надценката , да не говорим че има качествена стока на същите пари , само че в лева . :wink:
Колкото повече , толкова повече
Reply

#24
Не знам от къде пазарувате , явно от магазини които "тепат кьоравото", цените за ангренажни ремъци (на едро) са средно 15 евро , за ролки (на едро) средно 20 евро , смятайте си сами надценката , да не говорим че има качествена стока на същите пари , само че в лева . :wink:
Колкото повече , толкова повече
Reply

#25
ами каже от къде да пазаруваме на такива цени?
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#26
ами каже от къде да пазаруваме на такива цени?


Attached Files Thumbnail(s)
   
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#27
Проверете цените в "евро 07" например , за редовни клиенти и фирми (сервизи) отстъпката достига до 45% , частите им са с гарантиран произход .

Сега трябва да се обади някой и да каже че не са им оригинални частите :wink: , който иска оригинални да се набутва , негово право.

За справка , скъсан ангренажен ремък при тях излиза под 300 лв. (нови клапани , гумички , гарнитури , пулове , ремък , ролки +водна помпа) , или поне на мен толкова ми излезе октомври месец 2006 г. , от тогава съм изминал 8000 километра , нямам забележки.

ПС:Много е важно майстора да е грамотен , затова сам си правя ремонтите , макар и с нежелание , годините на никой не прощават , мързела също. Big Grin
Колкото повече , толкова повече
Reply

#28
Проверете цените в "евро 07" например , за редовни клиенти и фирми (сервизи) отстъпката достига до 45% , частите им са с гарантиран произход .

Сега трябва да се обади някой и да каже че не са им оригинални частите :wink: , който иска оригинални да се набутва , негово право.

За справка , скъсан ангренажен ремък при тях излиза под 300 лв. (нови клапани , гумички , гарнитури , пулове , ремък , ролки +водна помпа) , или поне на мен толкова ми излезе октомври месец 2006 г. , от тогава съм изминал 8000 километра , нямам забележки.

ПС:Много е важно майстора да е грамотен , затова сам си правя ремонтите , макар и с нежелание , годините на никой не прощават , мързела също. Big Grin
Колкото повече , толкова повече
Reply

#29
raxell Wrote:Проверете цените в "евро 07" например , за редовни клиенти и фирми (сервизи) отстъпката достига до 45% , частите им са с гарантиран произход .

Big Grin
Гледам и не вервам на ушите си ....
А подаръци правят ли ?
На разпечатките ли да вярвам или на теб ????? За сега все още си плащам сметките сам та ще избера : на менеее! :twisted:
Хубавите хора сме на изчезване! Пазете ни, Ние сме ваши!
Reply

#30
raxell Wrote:Проверете цените в "евро 07" например , за редовни клиенти и фирми (сервизи) отстъпката достига до 45% , частите им са с гарантиран произход .

Big Grin
Гледам и не вервам на ушите си ....
А подаръци правят ли ?
На разпечатките ли да вярвам или на теб ????? За сега все още си плащам сметките сам та ще избера : на менеее! :twisted:
Хубавите хора сме на изчезване! Пазете ни, Ние сме ваши!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)