The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Заслужават ли си Ксенони-те?
You do not have permission to vote in this poll.
Ами разбира се супер са!
82.81%
53 82.81%
Това е поредната простотия само да ти вземат парите
10.94%
7 10.94%
Нямам мнение по въпроса
6.25%
4 6.25%
Total 64 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ксенони?

ха ха ха
и аз използвах фрезичката от парктроника Big Grin
но не мога да кажа че омах проблем с конектора, найстина е по-голян ама гохванах леко с фрезичкатаи се получи малко овална дупка, но пак уплътнителната гума хвана добре(според мен).

Само да спомена за да не се чудят тези дето не знаят че черния кабел на комплекта е за минус, а цветния(моя беше син) за +, а в колата минуса е ВИНАГИ кафяв.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

ха ха ха
и аз използвах фрезичката от парктроника Big Grin
но не мога да кажа че омах проблем с конектора, найстина е по-голян ама гохванах леко с фрезичкатаи се получи малко овална дупка, но пак уплътнителната гума хвана добре(според мен).

Само да спомена за да не се чудят тези дето не знаят че черния кабел на комплекта е за минус, а цветния(моя беше син) за +, а в колата минуса е ВИНАГИ кафяв.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

здравеите момчета имам volov 460 gle 91г искам да питам дали може да мо монтирам ксенон система околко 8000к и 12000к и ако може да ми кажете дали може да си сложа на моитo volvo Smile :wink:
Reply

Sparky Wrote:здравеите момчета имам volov 460 gle 91г искам да питам дали може да мо монтирам ксенон система околко 8000к и 12000к и ако може да ми кажете дали може да си сложа на моитo volvo Smile :wink:


Можеш !
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

значи мога само трябва да си ги закупя и да се сложат а нещо марки по добри да ми кажете или няма значение ?
Reply

Можеш , аз на мойта 460-ка съм със ксенон , но не те съветвам да слагаш 8000 и по нагоре келвини. Най добре 4300 или максимум 6000 келвина иначе си губят от силата фаровете. 4300 си светят достатачно синьо.
PASSAT B4 2.0
Reply

добре мерси за инфото а нещо да ми предложиш или няма значение ?
Reply

Sparky Wrote:добре мерси за инфото а нещо да ми предложиш или няма значение ?

Наистина не ти трябва ксенон с повече от 6000К. А относно марката :roll: ...... ако не е от единия китаец ще е от братовчед му :wink: Big Grin .....всичко е въпрос на късмет. Успех в намирането на подходящите откъм цена и качество.
Reply

мерси Smile прав си за китаеца и брачт му Smile ама аз си намерих 6000к на идялна цена Smile Smile :wink: и са филипс ама голяма работа :wink: Smile
Reply

Sparky Wrote:мерси Smile прав си за китаеца и брачт му Smile ама аз си намерих 6000к на идялна цена Smile Smile :wink: и са филипс ама голяма работа :wink: Smile

?!?! Филипс Ксенон - Идеална цена, Я дай давидя линкче.... Да не си объркал крушките на филипс Xenon Еffect?
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)