The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3то Волво в семейството, нещо ни стана :)

#1
Здравейте колеги,

Продадох си Аудито...и търсенето започна...понеже баща ми и на жената бащата имат Волва, съответно В70 и С80 - и си викам...абе да ги разгледам и аз.
Намерих си едно страхотно С60 2.4Т автоматик. Бяло с черна кожа вътре. Колата е в САЩ и км са реални, в момента на точно 145,000 км.

Снимки скоро Smile

Въпроси:

1. Колата е 2004, кога да правя ангренажа?

2. Трансмисията здрава ли е ?

3. За какво да внимавам и като цяло успешен модел кола ли е ?

Благодаря, моля пишете не бъдете скормни Smile
Reply

#2
Up
Reply

#3
mr_gp4e Wrote:Up
Здравей, колега! Преди време и аз карах Ауди сега имам Волво 850. Доволен съм и предоволен. Технически съвет няма да ти давам защото не съм монтьор, но ще ти кажа, че тази кола ме накара да се чувствам човек. В нея си возя семейството и се чувствам сигурен. По пътищата е пълно с шофьори, които рано или късно ще се уверят в здравината на бронята ти и ще съжаляват за селските си хитринки. Другото, което ще ти хареса е, че това е кола, която се кара от сериозни хора и ще видиш разликата в усещането да си зад волана на Волво. Части има и си ги купувай само оригинални. последното хубаво е, че не е атрактивна за категорията хора почитатели на голфчета SmileАко отидеш в "Перник" никой няма да ти я краде Smile
Volvo 850 126кс. B5202S
Reply

#4
Коелга, прекаленият светец и Богу не е драг Smile
а иначе как мислиш да я докараш от УСА?
Аз все още имам един мустанг там,с идея да го докарам тук някакси...
Чл. 130 от ЗДвП
- Когато няма други ограничения, водачът на автомобил от категория “В” при движение в населено място не трябва да превишава 50 км/ч.!

Толкова ли е трудно?!
Reply

#5
А може би колегата пита само за съвет и няма никакво намерение да се връща в БГ Smile, а да си кара колицата там Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)