The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продължаваме нататък v40 400+ коня :)

#31
VolvoFan какво става с колата - пригодно ли е S40/V40 за 400+ коня? Спомена че си чел за шведите да вадят 450 от тази кола. Намерил ли си някаква информация за тунинг стеиджове? За сааб и ауди съм виждал стъпка по стъпка описания заедно с препрограмирането на ЕЦУ-то. Има ли такива подробни насоки и за волвата?
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#32
VolvoFan какво става с колата - пригодно ли е S40/V40 за 400+ коня? Спомена че си чел за шведите да вадят 450 от тази кола. Намерил ли си някаква информация за тунинг стеиджове? За сааб и ауди съм виждал стъпка по стъпка описания заедно с препрограмирането на ЕЦУ-то. Има ли такива подробни насоки и за волвата?
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#33
Ето малко информация относно нивата на тунинговане на една от водещите фирми в САЩ,която е специализирана във Волво. Линкa е за V70.Те имат идентична технология за всичките модели:
http://www.ipdusa.com/1996-1998-850-S70V...Kits/fi-8/
За съжаление неможах да намеря за 1-ви и 2-ри етап на тунинга,но третия при тях е последен.Имам ги първите два само на хартия в един каталог.Общо взето в саита има доста информация за тунинговане,както и части.Може на някои да му свърши работа Smile
S 60 T5,2002г. 247 к.с.
Reply

#34
Ето малко информация относно нивата на тунинговане на една от водещите фирми в САЩ,която е специализирана във Волво. Линкa е за V70.Те имат идентична технология за всичките модели:
http://www.ipdusa.com/1996-1998-850-S70V...Kits/fi-8/
За съжаление неможах да намеря за 1-ви и 2-ри етап на тунинга,но третия при тях е последен.Имам ги първите два само на хартия в един каталог.Общо взето в саита има доста информация за тунинговане,както и части.Може на някои да му свърши работа Smile
S 60 T5,2002г. 247 к.с.
Reply

#35
Благодаря, много полезен линк. Аз ще се поразровя и за другите стаиджове.
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply

#36
Благодаря, много полезен линк. Аз ще се поразровя и за другите стаиджове.
Волво S40 2.0Т 160Hp
Не е важно колко коня има под капака, а какво магаре стои зад волана.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)