The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чисто съм си без чейнджър!... (HU-803 - CD ERROR )

#1
Здравейте колеги, знам, че е обсъждано в отделни теми, но май такава тема не съм видял в този раздел.
Първо да кажа ченджъра ми е HU-803 и до скоро правеше проблеми рядко (изписва CD ERROR като пуснеш някой диск или същият диск не иска да излезе) но вече ВЪОБЩЕ не тръгва НИТО ЕДИН прясно записан диск на МИНИМАЛНА скорост... Направо съм бесен :evil:
В което и да е от 4-те гнезда да сложиш диск е все тая - CD ERROR! И на всичкото отгоре докато се мърдат вътре механизмите се чува звук като СТАР ВИДЕКАСЕТОФОН КОЙТО ЗАПЛИТА И МАЧКА ЛЕНТАТА! ... Направо е отвратително. Чудя се вече какво да правя...

Чел съм мнения от Tisho в които пише, че са се чупили разни неща вътре.. Въпроса ми е следния, заслужава ли си поправка, много ли е пипкава и т.н. ?

П.П. Чета по форумите, че е проблем при всички рано или късно...

Благодаря предварително за всякакви мнения!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#2
добре дошел в клуба :-) и при мен взе да се появява сревнително често. Интересното е че старите записи вървят, а на новите дава грешка. КОгато му скимне чете, после пак не ще. Вече се замислям да сменя записвачките и подложките.... Май наистина е време да пием бири :-)
Reply

#3
Хах, ужас ... Интересното е,че днес записах точно диск с доста матъл в него Big Grin Да не би на нас да ни прави такива проблеми защото слушаме железария и просто механиката на CD-то не може да я понесе...? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ОFF: Само още няколко дена да ми се пооправи гърлото и ще се разберем с теб къде да пийнем по нещо Wink
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#4
Епа то тежките метали си искат смазка - volume MAX Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#5
In Flames Wrote:Хах, ужас ... Интересното е,че днес записах точно диск с доста матъл в него Big Grin Да не би на нас да ни прави такива проблеми защото слушаме железария и просто механиката на CD-то не може да я понесе...? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Така е, от това е проблема - за метъл си иска "метална подложка". :mrgreen:
И аз го минах тоя път преди 2-3 години, макар че съм с SC805, поведението беше същото.
Първоначално почна да се гъби с определени дискове, почнах да ползвам подложки "Verbatim Super METAL Azo" или нещо подобно се водеха. В последствие престана да чете и тях, а само фабрични. Накрая ми писна да се занимавам с глупости и си взех един AnyCarLink и от тогава на сетне забравих за дискове, подложки и всякакви други глупости. Сложил съм му една 4GB SD карта на която има 6 директории с по 99 песни и само ги обновявам от време на време. А в CD -то съм оставил "Оmen" за прочистване на слуха :mrgreen:
Reply

#6
Cavalera Wrote:
In Flames Wrote:Хах, ужас ... Интересното е,че днес записах точно диск с доста матъл в него Big Grin Да не би на нас да ни прави такива проблеми защото слушаме железария и просто механиката на CD-то не може да я понесе...? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Така е, от това е проблема - за метъл си иска "метална подложка". :mrgreen:
И аз го минах тоя път преди 2-3 години, макар че съм с SC805, поведението беше същото.
Първоначално почна да се гъби с определени дискове, почнах да ползвам подложки "Verbatim Super METAL Azo" или нещо подобно се водеха. В последствие престана да чете и тях, а само фабрични. Накрая ми писна да се занимавам с глупости и си взех един AnyCarLink и от тогава на сетне забравих за дискове, подложки и всякакви други глупости. Сложил съм му една 4GB SD карта на която има 6 директории с по 99 песни и само ги обновявам от време на време. А в CD -то съм оставил "Оmen" за прочистване на слуха :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Значи наистина стигаме до извода,че механиката е "кекава" за подобен род "приспивна" музика :mrgreen: :mrgreen:

Сега сериозно: Много е дразнещо, аз както не мога без музика и просто се вбесявам...И при мен е така, точно коментирахме с метала нсощи, че повече чете старите дискове отколкото новите... и то само понякога.
А иначе какво е това AnyCarLink ? хм..Ще трябва да измисля и аз нещо такова..

Поздрави!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#7
С две думи е цифров чейнджър - вързва се към уредбата на входа за управление на CD чейнджъра и го емулира.
Има различни видове, според това каква медия ползват(SD+USB+AUX, IPOD... ) и модели(AnyCarLink, XCarlink, Yatour). Хубавото е, че ползваш на 100% интерфейса на серийната музика.
Само не съм сигурен при вас(HU-803) как стои въпроса с управлението на външен чейнджър - трябва да се провери.
По принцип във Варна болшинството колеги с HU уредби са с Yatour - тука може да разгледаш какво се предлага в България.
Reply

#8
Cavalera Wrote:С две думи е цифров чейнджър - вързва се към уредбата на входа за управление на CD чейнджъра и го емулира.
Има различни видове, според това каква медия ползват(SD+USB+AUX, IPOD... ) и модели(AnyCarLink, XCarlink, Yatour). Хубавото е, че ползваш на 100% интерфейса на серийната музика.
Само не съм сигурен при вас(HU-803) как стои въпроса с управлението на външен чейнджър - трябва да се провери.
По принцип във Варна болшинството колеги с HU уредби са с Yatour - тука може да разгледаш какво се предлага в България.


Благодаря за информацията! Погелднах им каталога и за жалост HU 803 не присъства..Само 801 и 850... Трябва да ги попитам дали ще стане на 803... Цената е поносима...

Поздрави!
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#9
Е.... да споделя аз как се справих....всъщност брата.
Той е по тънката част.
Та отваряне смазка по окачването и почистване с клечка за уши окото на лазера.
Сега НЯМА НЯМА НЯМА НЕИСКАМ НЯМА НЕДЕЙ.
Това е.ЧАО !
Reply

#10
И аз съм с Yatour-a (втори, след,като ми откраднаха първият) Доволен съм, чете флаш памет, сд карти и има AUX, записвал съм си по 10 папки с по 99 песни и си е напълно достатъчно, може в една папка да запишеш и 300 песни, но е кофти като тръгне да ги върти, че след 99 пак изписва песен 1 да речем а ти си на 100 и не можеш да се ориентираш до къде си. Свързването е елементарно, става за 10 мин макс.. Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)