The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Само за притежатели на S/V 40 : )

#1
Здравейте колеги : ) Има ли някой от вас, който да се интересува от текстилни стелки за колата си ? Имам предвид отгоре текстил, а отдолу гумирани - почти като оригиналните. Питам ви защото намерих на едно място да се продават, но пича каза, че няма за S/V 40. Изглеждат много добре, ако някой проявява интерес мога да му кажа къде да иде и да погледне как изглеждат. Нямам никаква връзка с продавача и не ги продавам аз, просто той ми каза,че минимума, който може да поръча са 10 комплекта. Ако някой иска да си смени стелките с нови и читави може да се съберем и да направим поръчка : ) Моите са здрави с изключение на шоферската, която е скъсана на 2 и ме дразни, а не искам да си купувам гумени или някакви универсални. Ако някой има идея от къде мога да си купя може да сподели. Благодаря Smile
Reply

#2
Колега погледни тук: http://www.stelki.bg/category/44/moketni...volvo.html.
Не са много евтини, но поне са като оригиналните и имаш възможност за по-голямо разнообразие. Аз лично съм си взел гумени такива, за зимата и ми харесват.
Успех!
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply

#3
Kalchev, благодаря за линка, ама вече съм разглеждал какво предлагат и доколкото успях да видя имат стелки само за S/V 40 след 2001
Reply

#4
cc20t Wrote:Kalchev, благодаря за линка, ама вече съм разглеждал какво предлагат и доколкото успях да видя имат стелки само за S/V 40 след 2001
Колега, ти не си пояснил за кой модел търсиш съмишляници, но на мен лично тази информация ми е полезна! Благодаря и на на двама ви!
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply

#5
cc20t Wrote:Kalchev, благодаря за линка, ама вече съм разглеждал какво предлагат и доколкото успях да видя имат стелки само за S/V 40 след 2001
Нищо не си гледал, лично съм купувал стелки за В40 от тези и мога да кажа, че са идеални за цената си. Линковете са за модел до 2004 и след 2004, стелките си стават и пасват идеално :lol: :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#6
bg_tiger1978 Wrote:
cc20t Wrote:Kalchev, благодаря за линка, ама вече съм разглеждал какво предлагат и доколкото успях да видя имат стелки само за S/V 40 след 2001
Нищо не си гледал, лично съм купувал стелки за В40 от тези и мога да кажа, че са идеални за цената си. Линковете са за модел до 2004 и след 2004, стелките си стават и пасват идеално :lol: :lol:

Не съм коментирал качеството на стелките, нито цената. Просто имам леки съмнения дали ще паснат навсякъде както оригиналните, защото са с различна форма от оригиналните, и то конкретно предните. Това е ! Може и да греша. Ще отида на място и ще проверя Smile
Reply

#7
Та значи, днес ходих до въпросното магазинче и говорих с човека( явно е собственика ) и той ми каза,че ги внася от Германия. Има два вида стелки - едните са мокетени, а другите велурени. Съответно едните струват към 60 лв за комплект, а другите 85. Лошото е, че няма да прави скоро поръчка, защото няма търсене на никакви стелки за Волво. Каза ми, че аз съм първият потърсил стелки при него за тези коли. И така. утре ще проверя тези, които ми препоръча Калчев Smile
Reply

#8
При мен също беше скъсана само шофьорската стелка. Отидох в Карпет Макс (без да им правя реклама), имат автомобилни мокети. По старата стелка ми изрязаха нова и я окрайчиха. Стана много доволно само, че нямаха точно такова сиво като моя салон, но трябва да ти кажа, че и с черно стои в пъти по-добре отколкото старата с дупките. Цената на услугата беше 9,5лв., плаща се на л.м. Дано съм ти бил полезен. Поздрави!
[Image: Photo0199.jpg]
[Image: ab209937.gif]
раскрутка сайтов
ВОЛВО V 40 1.8 115к.с 1998год. B4184S, ГИ REG O.M.V.L
Reply

#9
Суууупер Smile Не ми е и минавало през ума да проверя там, но утре ще взема да намина и да видя какво предлагат. Мноооого ти благодаря за ценния съвет Smile
Reply

#10
Kalchev_Vn Wrote:Колега погледни тук: http://www.stelki.bg/category/44/moketni...volvo.html.
Не са много евтини, но поне са като оригиналните и имаш възможност за по-голямо разнообразие. Аз лично съм си взел гумени такива, за зимата и ми харесват.
Успех!
Като ги гледам на картинката, ми се струва, че формата не е съвсем същата като на оригиналните. Мисля си да си купя едни гумени за зимата, но просто се чудя. Всичко ли съвпада и за четирите стелки - разположение на дупките за копчетата, форма?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)