The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "rar" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на клуба на 22.04.2007

Willie Wrote:
WarOfTheWorlds Wrote:
stoyanz Wrote:Какво ви притесняват пък толкоз тези номера ?
.....
Аз лично, вече много внимателно ще си помисля дали да идвам вече на срещите на клуба, ако изобщо реша да дойда!
Всеки си има своя причина да иска или да не иска, това или онова, преди време предизвиках подобна дискусия по отношение на личната информация... и в крайна сметка се реши да не бъде побликувана...
WarOfTheWorlds знам, че пишеш това под афект, но моля те недей да взимаш крайни решения заради една дразнеша реплика, от сега нататък всики снимки на номра ти може да са като тия, дето аз съм ги качила Big Grin
Аз определено мисля мойте да са такива отсега нататък. ОК?

Заслужаваш пердах :evil: . Защо го подкокоросваш, че ми е дразнеща репликата ? Просто ми стана любопитно :roll: .

Willie Wrote:
WarOfTheWorlds Wrote:
stoyanz Wrote:Какво ви притесняват пък толкоз тези номера ?
.....
Аз лично, вече много внимателно ще си помисля дали да идвам вече на срещите на клуба, ако изобщо реша да дойда!
Всеки си има своя причина да иска или да не иска, това или онова, преди време предизвиках подобна дискусия по отношение на личната информация... и в крайна сметка се реши да не бъде побликувана...
WarOfTheWorlds знам, че пишеш това под афект, но моля те недей да взимаш крайни решения заради една дразнеша реплика, от сега нататък всики снимки на номра ти може да са като тия, дето аз съм ги качила Big Grin
Аз определено мисля мойте да са такива отсега нататък. ОК?

Заслужаваш пердах :evil: . Защо го подкокоросваш, че ми е дразнеща репликата ? Просто ми стана любопитно :roll: .

Mоето мнение.
Въобще не ми пука дали НА МЕН ще ми се вижда номера. САМО ЧЕ има колеги (пр. Willie & WarOf....) които не искат да им се вижда.
Уважете ги !
По темата е писано безкраино много... въпроса е кой чете.
Дори аз самият в началото си пуснах в гаража снимки с "творчески номера" за справка вижте ми у гаражо.

ТАКА.

Ако на някой му е трудно или му отнема много време да се занимава с заличаването АЗ на драго сърце бих се захванал с това.
e-mail-a ми е veskoz@gbg.bg пращайте и се небойте. Правя това с цел да няма дразги и мнения като горните съответно напрежение и намразване, неявяване на срещи и т.н.
Добър съм с Photoshop-a пробвайте ме :twisted: но престанете да се карате.

МОЛЯ ВИ!!!

Mоето мнение.
Въобще не ми пука дали НА МЕН ще ми се вижда номера. САМО ЧЕ има колеги (пр. Willie & WarOf....) които не искат да им се вижда.
Уважете ги !
По темата е писано безкраино много... въпроса е кой чете.
Дори аз самият в началото си пуснах в гаража снимки с "творчески номера" за справка вижте ми у гаражо.

ТАКА.

Ако на някой му е трудно или му отнема много време да се занимава с заличаването АЗ на драго сърце бих се захванал с това.
e-mail-a ми е veskoz@gbg.bg пращайте и се небойте. Правя това с цел да няма дразги и мнения като горните съответно напрежение и намразване, неявяване на срещи и т.н.
Добър съм с Photoshop-a пробвайте ме :twisted: но престанете да се карате.

МОЛЯ ВИ!!!


Attached Files Thumbnail(s)
   

По повод дискусията преминала в спор. Както пише в инструкцията за сайта, отговорност за материалите носят потребителите, които са ги качили. Появяват се и едно ново условие. Всеки, който не желае номерът му да се вижда на снимките от срещите на клуба да постави листче, картонче или каквото прецени върху него след като паркира колата си измежду другите за да може да бъде снимана спокойно от който и да е. Ако случайно някой е пропуснал да си скрие номера (което важи и за досегашните срещи) да праща ЛС до мен с точен линк до снимките, на които е неговият автомобил (респективно автомобилите, на които желае да бъдат скрити номерата) и кратък текст с обяснение защо и как (все пак получавам доста ЛСта и ми е трудно да се сетя какво иска някой ако ми прати списък с линкове).

Лично мнение: номерата се виждат по улицата. Не са от групата на личните или конфеденциалните данни и не виждам причина да бъдат крити. Това е въпрос изцяло на личен избор. Всеки има причина за нещо, която аз не изисквам. Казах и на Вили по телефона, че не изисквам нищо друго освен линкове.

Тази информация ще се появи в друга тема/теми и ще бъде добавена в правилата и на сайта и на форума.

Темата е приключена, срещата е минала. Снимките са в галерията.

До нови срещи.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]

По повод дискусията преминала в спор. Както пише в инструкцията за сайта, отговорност за материалите носят потребителите, които са ги качили. Появяват се и едно ново условие. Всеки, който не желае номерът му да се вижда на снимките от срещите на клуба да постави листче, картонче или каквото прецени върху него след като паркира колата си измежду другите за да може да бъде снимана спокойно от който и да е. Ако случайно някой е пропуснал да си скрие номера (което важи и за досегашните срещи) да праща ЛС до мен с точен линк до снимките, на които е неговият автомобил (респективно автомобилите, на които желае да бъдат скрити номерата) и кратък текст с обяснение защо и как (все пак получавам доста ЛСта и ми е трудно да се сетя какво иска някой ако ми прати списък с линкове).

Лично мнение: номерата се виждат по улицата. Не са от групата на личните или конфеденциалните данни и не виждам причина да бъдат крити. Това е въпрос изцяло на личен избор. Всеки има причина за нещо, която аз не изисквам. Казах и на Вили по телефона, че не изисквам нищо друго освен линкове.

Тази информация ще се появи в друга тема/теми и ще бъде добавена в правилата и на сайта и на форума.

Темата е приключена, срещата е минала. Снимките са в галерията.

До нови срещи.


Attached Files
.rar   Two_cups_of_coffee.rar (Size: 2.05 MB / Downloads: 1)
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)