The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на клуба на 22.04.2007

Да, но е по-ясно какво сме се разбрали Big Grin
Мислех да си сложа номера на аватара, ама много щях да те ядосам, пък аз не съм такъв човек Big Grin Big Grin Big Grin
V40 1999 1.8 115hp

Да, но е по-ясно какво сме се разбрали Big Grin
Мислех да си сложа номера на аватара, ама много щях да те ядосам, пък аз не съм такъв човек Big Grin Big Grin Big Grin
V40 1999 1.8 115hp

Всеки сам си решава за номера. Аз, за мен съм си решил.

Колкото до мигачите, въпроса е решен посредством 6мм шпилка, минаваща през мигача и хваната на 2 места за калника, с 6мм болтове.
Фаровете и лайстните под тях са хванати по подобен начин. Хубавото е, че отвън нищо не личи, но цяло няма как да излезе. А счупеното застрахователят го плаща. Smile

[Image: toothy2.gif]
VOLVO V70 2.0 - 1998 - Aurora Borealis
VOLVO 480 TURBO B18FT - Ин - 1990 HEICO
VOLVO 440 GLT B18EP - 1990 - Ян - R.I.P. - 21.09.2013.
VOLVO S40 2.0 - 1997 - R.I.P. - 01.08.2008.
[Image: MCP(rgb).jpg]

Всеки сам си решава за номера. Аз, за мен съм си решил.

Колкото до мигачите, въпроса е решен посредством 6мм шпилка, минаваща през мигача и хваната на 2 места за калника, с 6мм болтове.
Фаровете и лайстните под тях са хванати по подобен начин. Хубавото е, че отвън нищо не личи, но цяло няма как да излезе. А счупеното застрахователят го плаща. Smile

[Image: toothy2.gif]
VOLVO V70 2.0 - 1998 - Aurora Borealis
VOLVO 480 TURBO B18FT - Ин - 1990 HEICO
VOLVO 440 GLT B18EP - 1990 - Ян - R.I.P. - 21.09.2013.
VOLVO S40 2.0 - 1997 - R.I.P. - 01.08.2008.
[Image: MCP(rgb).jpg]

Идеята на Вили ми се струва най-подходяща в случая.
Ще измислим някакви картончета и ще ги закрепим на номерата.
Нестига ,че намалявате размера, трябва ли да правите и това упражнение с номерата. .
Снимките стават все повече и повече да си помогнем сами.
Всеки един клубар иска да ги види възможно най- бързо.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

Идеята на Вили ми се струва най-подходяща в случая.
Ще измислим някакви картончета и ще ги закрепим на номерата.
Нестига ,че намалявате размера, трябва ли да правите и това упражнение с номерата. .
Снимките стават все повече и повече да си помогнем сами.
Всеки един клубар иска да ги види възможно най- бързо.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

На мен срещата ми хареса :wink: ,беше великолепна-както всяка друга :ctf: :ctf: :ctf: :ctf: :ctf: :ctf: :ctf:
:ctf: и се надявам,за напред да продължават така :lol:
А относно номерата-нека не създаваме излишни дразги,,всеки наистина решава сам какво да прави,и е в правото си да го прави!!!
Аз лично,това е мое мнение,не се притеснявам от това,даже напротив-гот ми е като си видя колата-и номера и..........
За другият път,аз се ангажирам да взема покривалца зе номера,и всеки да има избор!!!
Да се настроим за националната среща, Другари и Другарки Big Grin Big Grin Big Grin

На мен срещата ми хареса :wink: ,беше великолепна-както всяка друга :ctf: :ctf: :ctf: :ctf: :ctf: :ctf: :ctf:
:ctf: и се надявам,за напред да продължават така :lol:
А относно номерата-нека не създаваме излишни дразги,,всеки наистина решава сам какво да прави,и е в правото си да го прави!!!
Аз лично,това е мое мнение,не се притеснявам от това,даже напротив-гот ми е като си видя колата-и номера и..........
За другият път,аз се ангажирам да взема покривалца зе номера,и всеки да има избор!!!
Да се настроим за националната среща, Другари и Другарки Big Grin Big Grin Big Grin

Съвсем естествено е, мисля, да се пораждат спорове и да се решават. Аз съм приел, че в този клуб сме като една къща. Нормално е не всичко да тече по мед и масло, не може да очакваме само хахо-хихи...
Това, че всеки изказва свободно мнението си (независимо дали на някой му харесва или не); това,че всеки има право да се сърди или не; това, че всеки е решил за себе си как да постъпва или не ... и още много други да или не - просто това е част от клуба.
И свободата на избора и решенията на всеки е част от причините да сме No1!

По отношение на показването на номерата в снимките:
Аз съм пушач (заклет Big Grin ). Знам, а и приемам, че ако в една стая работят 10 човека и 9 от тях са пушачи, а един не е, ако на този непушач не му е приятно да се пуши в стаята - никой не пуши.
В случая така приемам и "публикуването" на номерата. Дори един човек да държи те да не се публикуват (а видяхме, че причините са достатъчно основателни) - не ги публикуваме. Виж за личните снимки в гаража на всеки потребител - всеки си решава сам за себе си (там който иска и гъзЪ може да си покаже :butthead: :lol: Big Grin :lol: ).

Ето че и от цялата тази "история" излезе нещо, в което предполагам, че пак ще сме No1 - ще имаме покривала за номерата, пък който иска - да ги слага!

От самото начало си знаех..., ама 100% бях убеден, че съм попаднал на точното място, сред най-точните хора, в най-готския клуб:
:thumbleft: Volvo club Bulgaria :thumbright:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]

Съвсем естествено е, мисля, да се пораждат спорове и да се решават. Аз съм приел, че в този клуб сме като една къща. Нормално е не всичко да тече по мед и масло, не може да очакваме само хахо-хихи...
Това, че всеки изказва свободно мнението си (независимо дали на някой му харесва или не); това,че всеки има право да се сърди или не; това, че всеки е решил за себе си как да постъпва или не ... и още много други да или не - просто това е част от клуба.
И свободата на избора и решенията на всеки е част от причините да сме No1!

По отношение на показването на номерата в снимките:
Аз съм пушач (заклет Big Grin ). Знам, а и приемам, че ако в една стая работят 10 човека и 9 от тях са пушачи, а един не е, ако на този непушач не му е приятно да се пуши в стаята - никой не пуши.
В случая така приемам и "публикуването" на номерата. Дори един човек да държи те да не се публикуват (а видяхме, че причините са достатъчно основателни) - не ги публикуваме. Виж за личните снимки в гаража на всеки потребител - всеки си решава сам за себе си (там който иска и гъзЪ може да си покаже :butthead: :lol: Big Grin :lol: ).

Ето че и от цялата тази "история" излезе нещо, в което предполагам, че пак ще сме No1 - ще имаме покривала за номерата, пък който иска - да ги слага!

От самото начало си знаех..., ама 100% бях убеден, че съм попаднал на точното място, сред най-точните хора, в най-готския клуб:
:thumbleft: Volvo club Bulgaria :thumbright:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)