The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Волво С60 2.4Т

#21
нова цена 7900лв. Wink

#22
Здрасти,

Дали са възможни повече снимки отвътре ?

Поздрави
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp

#23
nickeyar Wrote:Здрасти,

Дали са възможни повече снимки отвътре ?

Поздрави

имаш лс Wink Smile поздрави!

#24
prostsotadjiq Wrote:имаш лс Wink Smile поздрави!

Нямам :?
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp

#25
Качи допълнителните снимки дето ги иска колегата и в обявата . Биха могли да бъдат от полза за продажбата.
Volvo XC90 2.4 D/200 hp - 2011 - now
Volvo XC90 2.4D/185hp - 2008 - R-design - ex
Volvo V40 1.9D/115hp - 2001 - Sport - ex  
Volvo S40 1.9D/115hp - 2002 - ex
Volvo S40 1.8i/115 hp - 1997 - ex

#26
baipetko Wrote:Качи допълнителните снимки дето ги иска колегата и в обявата . Биха могли да бъдат от полза за продажбата.

Мерси за съвета колега, но както се вижда от доста време не съм ъп-вал темата, колата бих я продал само при неустоима оферта, а някой ако я е искал сериозно досега да е дошъл да я види и да си прецени на място харесва ли му или не, не виждам какво друго мога да снимам по колата от това, което вече съм снимал единствено мотора, но мисля, че за човек който търси такава е ясно, че всичките 2.4 бензинови изглеждат еднакво /двигателите/ с изключение на турбината .. Поздрави. В обявата има тел. ако някой иска нещо конкретно да пише, пита или иска да види ще му пратя каквото му трябва на вайбър! :mrgreen: :lol:

#27
prostsotadjiq Wrote:
baipetko Wrote:Качи допълнителните снимки дето ги иска колегата и в обявата . Биха могли да бъдат от полза за продажбата.

Мерси за съвета колега, но както се вижда от доста време не съм ъп-вал темата, колата бих я продал само при неустоима оферта, а някой ако я е искал сериозно досега да е дошъл да я види и да си прецени на място харесва ли му или не, не виждам какво друго мога да снимам по колата от това, което вече съм снимал единствено мотора, но мисля, че за човек който търси такава е ясно, че всичките 2.4 бензинови изглеждат еднакво /двигателите/ с изключение на турбината .. Поздрави. В обявата има тел. ако някой иска нещо конкретно да пише, пита или иска да види ще му пратя каквото му трябва на вайбър! :mrgreen: :lol:


Пич,

има хора, които живеят на по 200 километра от София и ще е малко тъпо да бият всичкия път, вместо да ги ъпдейтнеш с няколко снимки! Друг е въпроса ако не искаш да продаваш! Wink
Volvo For life!

#28
JMI Wrote:
prostsotadjiq Wrote:
baipetko Wrote:Качи допълнителните снимки дето ги иска колегата и в обявата . Биха могли да бъдат от полза за продажбата.

Мерси за съвета колега, но както се вижда от доста време не съм ъп-вал темата, колата бих я продал само при неустоима оферта, а някой ако я е искал сериозно досега да е дошъл да я види и да си прецени на място харесва ли му или не, не виждам какво друго мога да снимам по колата от това, което вече съм снимал единствено мотора, но мисля, че за човек който търси такава е ясно, че всичките 2.4 бензинови изглеждат еднакво /двигателите/ с изключение на турбината .. Поздрави. В обявата има тел. ако някой иска нещо конкретно да пише, пита или иска да види ще му пратя каквото му трябва на вайбър! :mrgreen: :lol:


Пич,

има хора, които живеят на по 200 километра от София и ще е малко тъпо да бият всичкия път, вместо да ги ъпдейтнеш с няколко снимки! Друг е въпроса ако не искаш да продаваш! Wink

Васко наскоро (миналия месец) се качи на R-ка с 300+ коня, а тази кола я остави на приятелката си.
Така че (според мен) продажбата на 60-ката се отлага за неопределен срок.
:!:
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#29
EMETO1 Wrote:Така че (според мен) продажбата на 60-ката се отлага за неопределен срок.
:!:

Чакам тогава потвърждение от Васко за горното и за същия неопределен срок да изтеглим обявата, за да няма объркване Idea
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#30
bell Wrote:
EMETO1 Wrote:Така че (според мен) продажбата на 60-ката се отлага за неопределен срок.
:!:

Чакам тогава потвърждение от Васко за горното и за същия неопределен срок да изтеглим обявата, за да няма объркване Idea

Бих продал колата само при положение, че има сериозен кандидат, цената я има нагоре из темата коментар по която не мисля да правя! Знам правилата, така че ако искате приключете или махнете темата, защотото така или иначе не виждам кой ще ми даде 8хил. лв. , следователно колата на практика не се продава Wink :mrgreen:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)