The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тракащи карета S40 1.9 DCI

#1
Здравейте колеги и за много години.
Извинявам се ако има подобна тема, но аз лично не намерих.

Проблема датира от средата на Октомври, когато започнах да чувам потропване от каретата при навит ляв или десен волан.Закарах колата в сервиз, при човек на когото имам доверие и той ми каза, лявото каре е тръгнало, но ще изкара до пролетта.
От няколко дни звука се засили и мен това започна да ме притеснява, особено след като прочетох във форумите, как колеги ги е оставило насред пътя.
И така, ако има компетентни да попитам:
1.Може ли лявото каре да чука и в двете посоки на волана, или тракат и двете(мисля да сменя 2, ако ми позволява цената)
2.Дали избора на нови(незнайно какви) е по-лош, от оригинални от морга? Не предпочитам и не пестя пари, просто от няколко места получавам такива идеи!
3.Ориентировъчни цени и надеждни марки? Както и от кои магазини, тъй като се убедих, че една марка от различните магазини е с различно качетсво.

П.С. На една автомивка ми счупиха металната част на антената, при основата. Мога ли да закупя само нея? Засега е силиконирана Big Grin

Поздрави на всички.
Reply

#2
Вземи си две нови най-добре!
Иначе аз имах на стария ми Нисан тракащи карета и като завивах,изключвах от скорост,за да не тракат :mrgreen:
По -лекичко я карай,аз изкарах 1 год и половина,че бях беден студент тогава,можеше и още да кара.

За марки - виж в магазини Ауто 1 и вземи някое по-скъпичко от по-реномирана марка.
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)