This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
What about "EnglishBoard/Corner" for our forum...?!
Здравейте колеги.

Брийф:
Имам няколко колеги в работата (един французин и един белгиец), които карат Волво (s60-ки). Няколко пъти съм им казвал за форума ни, но колкото и да им говоря...те не могат да се "включат" (ефективно) в него, защото не знаят български език.
От друга страна, можем да си общуваме международно чрез този вид тема (примерно).

Та, мислите ли, че е добра идея да си направим нов раздел, целенасочен към международна комуникация, или комуникация с гости, които не знаят нашия език (като моите колеги).

Целта ми - да подобрим международната комуникация на форума (и съответно да оберем всички позитиви от нея).
Ясно ми е, че трябва да се променят правилата на форума (защото в сегашните е записано, че трябва да се пише само на български в този форум), но мисля че тази промяна ще доведе до нещо положително.

Какво ще кажете...?

П.с.
Не можах да определя правилното място на тази тема.
Оставям на модераторите да я наместят...или да я затъркат :-)

Поздрави,
Янков
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Цитирай
Thanks given by:
Абе почти всеки път, като се съберем повече от 3-ма човека я обсъждаме тази тема .... и така 4 - 5 години :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Цитирай
Thanks given by:
Ако се направи отделна секция с подходящо заглавие на английски, много вероятно е просто да проработи идеята от самосебе си.
Аз съм за и бих участвал.
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Цитирай
Thanks given by:
npackoBko написа:Абе почти всеки път, като се съберем повече от 3-ма човека я обсъждаме тази тема .... и така 4 - 5 години :mrgreen:
Значи и е време да и дойде времето Tongue
Ще видим колко положителни мнения ще съберем обаче...

А ти защо си такъв аватар?
Цитирай
Thanks given by:
Yankov написа:
npackoBko написа:Абе почти всеки път, като се съберем повече от 3-ма човека я обсъждаме тази тема .... и така 4 - 5 години :mrgreen:

А защо не се регистрирате тук - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoforums.org.uk/">http://www.volvoforums.org.uk/</a><!-- m --> ? Wink
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Yankov написа:.......................

Е аре сети се .... :roll: :mrgreen:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Цитирай
Thanks given by:
Yankov написа:Здравейте колеги.

Брийф:
Имам няколко колеги в работата (един французин и един белгиец), които карат Волво (s60-ки). Няколко пъти съм им казвал за форума ни, но колкото и да им говоря...те не могат да се "включат" (ефективно) в него, защото не знаят български език.
От друга страна, можем да си общуваме международно чрез този вид тема (примерно).

Та, мислите ли, че е добра идея да си направим нов раздел, целенасочен към международна комуникация, или комуникация с гости, които не знаят нашия език (като моите колеги).

Целта ми - да подобрим международната комуникация на форума (и съответно да оберем всички позитиви от нея).
Ясно ми е, че трябва да се променят правилата на форума (защото в сегашните е записано, че трябва да се пише само на български в този форум), но мисля че тази промяна ще доведе до нещо положително.

Какво ще кажете...?

П.с.
Не можах да определя правилното място на тази тема.
Оставям на модераторите да я наместят...или да я затъркат :-)

Поздрави,
Янков

Здравейте,

Яворчо идеята ти е много хубава и ще се радвам да я реализираме!
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
npackoBko написа:

Ми, да те пращаме при тях тогава! :lol:
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
pliva написа:
Yankov написа:

А защо не се регистрирате тук - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoforums.org.uk/">http://www.volvoforums.org.uk/</a><!-- m --> ? Wink

Регистрирани сме, ама идеята не е да ходим в английския форум на марката, а да си направим малко местенце за хора, които искат да участват от чужбина!

П.П. Гледай майтап, тази секция на форума ако види бял ден да не се окаже по-активна от основната! Wink
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
npackoBko написа:

Ехх, предаде ли марката? Цъ цъ...
Шегувам се. Да си я караш със здраве!
;-)
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)