The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo V70 BI-FUEL 2,4 140MPH проблем с газовото

#11
jtboev Wrote:3. Като част е поз. 7 на тази схема:[ATTACHMENT NOT FOUND] номер 8683088, който за съжаление го няма в МП Cry , но предполагам, че с поръчка ще го докарат (само гледай да си седнал като ти казват цената му Wink )

Чак пък да сяда. Wink
http://www.volvopartswarehouse.com/p/Vol...83088.html

http://www.ebay.co.uk/itm/VOLVO-S80-S60-...2a4122b6c3
Reply

#12
благодаря приятели този датчик стои на бутилката ли ще покажа на някои газаджии какво сте ме саветва ли че на много ясно не ми става но все пак огромно благодаря явно проблема не толкова голям че да хварлям колата или да сменям газовото .
Reply

#13
Приятели преди един час трагнах изван града към вилата си на излизане от бургас изведнъж лампата на газта изгасна и стрелката бавно взе да се покачваизминах 30 км до вилата и стрелката си застана на пална бутилкаа голям кефффффф идеи няквии
Reply

#14
здр те приятели след седмица карана на волвото бутилката показваче по малко от половината смачках газта и пак показа че няма газ напалних и пак показва миналата седмица се оправи на 3 ден от самосебе си какво толкова в бърка някви идеии благодаря
Reply

#15
Симптомите са на запушени филтри, но ако си ги сменил и си проверил при газаджия проходимоста на тръбите от бутилката до изпарителя вече ми се изчерпват идеите. При подобни симптоми на предишната ми кола (5-6К км след обслужване) се оказа, че филтъра на газта преди изпарителя беше така набит с графитни частици, че газта не минаваше. Отиди при някой стар газаджия(майстор) - от тия дето ще прегледат уредбата все едно е обикновенна газова - филтри, изпарител, тръби, бутилка, клапани. Новите "майстори" ако не успеят да се вържат към компютъра на газова уредба и тя сама да им каже какъв е проблема директно се отказват - дали защото не знаят или не им се губи време в четене и проверки не знам.
V70, 2015, B5204T9, Bi-fuel CNG
S60, 2006, B5244SG, Bi-fuel CNG
Reply

#16
Здр отново пак се случи проблема с показване на газта на талото че е нулево а бутилката фул и неиска да мине на газстана 200км така е карам беше ми се случвало пак наскоро в движение но не гасих колата а като измина 2-3 км нивомера започваше да показва.закачих и главния комп. на колата там газовото беше подало грешка празна бутилка.идеиии някви necam e gazowoto
Reply

#17
Здр проблема е решен и елементарен благодарение на потребитела jtboev
Reply

#18
колеги може ли номера на Янис от гр. Септември
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)