The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S40 пробелм с модул централно или приемник

#1
Имам Volvo s40 1.8 1997 година. Когато го купих нямаше дистанционни за отключване и заключване. От любппитство отворих една кора на вратите и видях че има машинките за централното. Закарах го да ми монтират модул с дистнационни, но се оказа че в суденото време неще да отключи или заключи само мигат мигачите. Оказа се че модула който са ми монтирали е китайски и то с фиксиран код. Възможно ли е в студа да му замръзват релетата? Смених батериите на дистанционите същата работа. Намерих втора употреба оригинален модул с едно дистанционно но от кола 2001 година, и човека каза че няма да може да се монтира на мойта имало разлика в буксите. Има ли някой снимка на оригиналният модул и какво е дистанционното за кола Volvo s40 1.8 1997, за да знам какво да търся.
Reply

#2
ето така изглежда, като махнеш кората над педалите, на една черна пластмаса на гредата е хванат, от лявата страна на кормилния прът
[Image: 023167690.jpg?r=0]
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#3
По скоро ти замръзват машинките за централно отключване във вратите.Напръскай ги с малко WD и ще се оправят .
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply

#4
Ако замръзват няма да мога да отключа и с ключа.
Reply

#5
cjman Wrote:ето така изглежда, като махнеш кората над педалите, на една черна пластмаса на гредата е хванат, от лявата страна на кормилния прът
[Image: 023167690.jpg?r=0]



Благодаря за снимката сега знам какво да търся, но имам един въпрос ако кутията е метална антената трябва да е някъде по буксата наколата нали.
Reply

#6
golemiga6ti Wrote:Ако замръзват няма да мога да отключа и с ключа.
Машинката е отделно от ключалката.
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply

#7
Няма външна антена, това е само което ти трябва, след фейслифта, т.е. след 2000г. имат и още един модул-приемник. Може да пробваме този, ако си от София, за да знаеш със сигурност дали да си взимаш такъв Smile
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#8
dilana Wrote:
golemiga6ti Wrote:Ако замръзват няма да мога да отключа и с ключа.
Машинката е отделно от ключалката.


Да но като отключвам от шофьрската врата се отключват и заключват васички врати и багажника без проблем което не е замръзване а от дистанционното неще само мигат мигачите, освен ако шофьрската машинка не е по различна от другите.
Reply

#9
cjman Wrote:Няма външна антена, това е само което ти трябва, след фейслифта, т.е. след 2000г. имат и още един модул-приемник. Може да пробваме този, ако си от София, за да знаеш със сигурност дали да си взимаш такъв Smile

Не съм от софия а и съм извън българия в момента до преди да ми пратиш снимка поръчах един модул и дистанционни на сляпо от кола 1997 гоина, дано да е същия ако ли не е продаваш ли този.
Reply

#10
cjman Wrote:ето така изглежда, като махнеш кората над педалите, на една черна пластмаса на гредата е хванат, от лявата страна на кормилния прът
[Image: 023167690.jpg?r=0]


Колега, не намирам тия букси за да включа оригиналния модул. Може ли снимка.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)