The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Честито на печелившите!

#11
GT1 Wrote:Доколокото ми е известно за тази година 2015-та, Мото Пфое спря даването на отстъпки на редица фирми.
Използвам тази тема за да ви информирам за случващото се в промяната на политиката на бранда.
:!:
Надявам се Волво клуб България да не е засегнат в случая.
Няма промяна за членове на Клуб ВОЛВО България!!!
Моля да не се прави заключение от индивидуални решения или други условия за фирми!!!
Мото Пфое продължава да дава на членове на Клуб ВОЛВО България същите отстъпки, каквито са били до момента ... с перспектива да бъдат подобрени в бъдеще!!!
Друго, което ще бъде подобрено, е отново да има отговорник, който да отговаря в тази тема!!!
BG VOLVO Member #00409

#12
МП са спряли отстъпките на всички освен Волво клуб България от 2015 година. Също така, се работи по-отношение договаряне други отстъпки от Волво UK, които, както знаем цените в повечето случаи са на половина дори от тези на МП! Wink
Volvo For life!

#13
JMI Wrote:МП са спряли отстъпките на всички освен Волво клуб България от 2015 година. Също така, се работи по-отношение договаряне други отстъпки от Волво UK, които, както знаем цените в повечето случаи са на половина дори от тези на МП! Wink
Първото изречение не е вярно!!! Не пускайте с Терзиев глупави и безпочвени слухове за МП, защото на 06.01.2015 год. ми беше издадена фактура за колата ми с отстъпка за части и услуги свързани с фирмата, на която е регистриран автомобилът, защото са ни малко по-добри условията от тези за Клуба!!!
Второто изречение е добра новина Idea
BG VOLVO Member #00409

#14
Това поне ми беше казано. От друга стана, освен Терзиев и други са се оплакали вече че са ги резнали, от към отстъпки.


Поздрави
Volvo For life!

#15
При последното ми пазаруване в МП-Варна, човека на гишето ми каза нещо подобно и на мен - "от нова година много отстъпки ще отпаднат" - цитирам по памет.

#16
Ето фактурата от 08.01.2015г.    

#17
Даааа,оказа се май,че са спрени отстъпките само към фирми,които се явяват един вид конкуренция на МП,в което има някаква логика!

#18
Предполагам, че като си правил обслужването в МП,отстъпката е била като на физическо лице, а не като клубар?
Тоест, членската карта няма никакво значение ...?!
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#19
bell Wrote:Предполагам, че като си правил обслужването в МП,отстъпката е била като на физическо лице, а не като клубар?
Тоест, членската карта няма никакво значение ...?!
Не,Bell,дадох им клубната карта и даже провериха дали е заверена за 2015г.Не мисля,че дават такива отстъпки на физически лица. Smile Отделно пък колата е служебна,на фирмата в която работя.

#20
Един вид само члениве на клуба ползват отстъпки. Крайно време беше това да се случи и така е правилно. Искаш отстъпки от МП когато пазаруваш, ставаш клубар. Wink
Volvo For life!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)